Poszukiwany przez policję 16-latek ukrywał się w szafie ubraniowej

0
2372

Złotoryjscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 16-latka. Nieletni ukrywał się, ponieważ nie chciał stawić się w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Został zatrzymany w domu kolegi, gdzie w jednym z pokoi ukrył się w szafie ubraniowej. Dodatkowo, zabezpieczono przy nim narkotyki.

 

 

Złotoryjscy policjanci od pewnego czasu poszukiwali 16-latka, wobec którego Sąd Rejonowy w Złotoryi wydał nakaz doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Nakaz został wydany z powodu popełnienia przez nieletniego czynów karalnych i przejawów demoralizacji.

 

Z ustaleń wynikało, że 16-latek nie przebywa w miejscu zamieszkania ale ukrywa się w jednym z domów na terenie gminy Pielgrzymka. Kiedy funkcjonariusze udali się na miejsce, okazało się, że był to dobry trop. Zatrzymali 16-latka, który chcąc uniknąć zatrzymania ukrył się w szafie ubraniowej. Dodatkowo zabezpieczyli przy nim białą krystaliczną substancję. Badanie narkotesterem wykazało, że była to metamfetamina.

 

 

Nieletni został doprowadzony do złotoryjskiej komendy, gdzie funkcjonariusze przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Dodatkowo, w związku z trwającym postępowaniem oraz na podstawie zebranego materiału dowodowego 16-latkowi przedstawiono także zarzut kradzieży odkurzacza z mieszkania sąsiadki. Po czynnościach nieletni został przewieziony do ośrodka wychowawczego, a o jego dalszym losie będzie decydował sąd rodzinny i nieletnich.

-/Młodszy aspirant Dominika Kwakszys, Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi-/

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here