Policjanci zatrzymali złodzieja

1
1581

Do 5 lat za kratami może spędzić mieszkaniec powiatu lwóweckiego, który dopuścił się co najmniej dwóch przestępstw. O jego losie zadecyduje sąd.

 

 

Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Ma on na koncie kradzież i próbę kradzieży, których dopuścił się w czerwcu br. w Szklarskiej Porębie. Łączne straty pokrzywdzony podmiot oszacował na ponad 3 tysiące złotych. Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna w czerwcu br. dopuścił się w Szklarskiej Porębie co najmniej dwóch przestępstw. Są to kradzież i próba kradzieży. Dzięki działaniom funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie podejrzany o przestępstwa przeciwko mieniu mieszkaniec powiatu lwóweckiego już został zatrzymany.

 

 

– 36-latek ma na koncie kradzież na szkodę stacji narciarskiej, skąd jego łupem padł przewód elektryczny zasilający armatki śnieżne oraz usiłował on ukraść inne przewody elektryczne od urządzeń technicznych. – wyjaśnia podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

Pokrzywdzony łączne straty oszacował na ponad 3 tysiące złotych.

– Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i prowadzą czynności w kierunku odzyskania skradzionego mienia. – dodaje policjantka.

Teraz mężczyzna za przestępstwa odpowie przed sądem, a grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Reklama - materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here