Marek Szramowiat walczy w kolejnym biegu górskim

0
460
fot.: Marek Szramowiat

Mieszkaniec Lwówka Śląskiego pokonał już 100 kilometrów. W czwartkowy poranek znajdował się w połowie stawki na odcinku pomiędzy Śnieżką a Granicznymi Budami.

 

 

Marek Szramowiat wystartował w kolejnym biegu górskim. Tym, razem zawodnicy na pokonanie 377 kilometrów trasą prowadzoną w Trójkącie Sudeckim mają zaledwie 100 godzin!

Sudecki Trójkąt, Sudecki Święty Graal: Ślęża- Śnieżka- Śnieżnik- Ślęża jest wyzwaniem wystosowanym do najlepszych zawodników w kraju mogących pochwalić się niebanalnymi osiągnieciami. Dystans: 376.6 km wiedzie z Sobótki przez Ślężę – Chełmiec – Przełęcz Okraj – Honske Sedlo – Łomnicką Równię – Śnieżnik – Kłodzką Górę – Wielką Sowę – Ślężę do Sobótki.

W tym elitarnym wyścigu pod nazwą „Bieg Kreta Hardcore 377 km” startuje tylko 10 osób, wybranych przez organizatorów spośród wielu zgłoszeń. Sprawdzane są osiągnięcia biegowe na ultra długich dystansach.

Zawodnicy wystartowali w środę 12 kwietnia o godzinie 17:00. W stawce jest ośmiu mężczyzn i dwie kobiety. W czwartkowy poranek nasz zawodnik znajdował się w połowie stawki na odcinku pomiędzy Śnieżką a Granicznymi Budami. W nogach ma już 100 kilometrów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here