Policjanci poszukują 5-letniego Maksymiliana

0
1362

Jeleniogórscy policjanci poszukują 5-letniego Maksymiliana Szurę podopiecznego jednej z placówek opiekuńczych w Jeleniej Górze. Dziecko dzisiaj rano, najprawdopodobniej zostało zabrane spod przedszkola przez matkę, która pozbawiona jest praw rodzicielskich.

 

18 października br. około godziny 7.45 wychowawczyni jednej z placówek opiekuńczych w Jeleniej Górze odprowadzała dwójkę dzieci, w tym 5-letniego Maksymiliana do przedszkola przy ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze. Pod placówką najprawdopodobniej pojawiła się matka chłopca, która wykorzystała chwilową nieuwagę opiekunki i zabrała dziecko. Kobieta pozbawiona jest praw rodzicielskich.

Chłopiec ubrany był w granatową kurtkę, ciemne spodnie i buty oraz niebieską czapkę.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat pobytu chłopca proszone są o kontakt z Zespołem ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, tel. 47 87 313 04, funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego tel. 47 87 311 99, z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze –na numer telefonu 47 87 312 40 lub na numer alarmowy 112.

-/podinsp. Edyta Bagrowska, KMP Jel Góra/-

AKTUALIZACJA

Chłopiec został odnaleziony więcej https://lwowecki.info/5-letni-maksymilian-odnaleziony-w-zwiazku-z-uprowadzeniem-rodzicielskim-policja-zatrzymala-4-osoby/

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here