Policja zatrzymała trzech mieszkańców gminy Lwówek Śląski

19
4312
zdjęcie poglądowe © Lwówecki.info

Zakuli w kajdanki i zapakowali do radiowozów. Trzech mężczyzn w wieku od ok 20 do 50 lat noc spędziło w policyjnym areszcie.

 

Na chwilę obecną mundurowi nie zdradzają zbyt wiele szczegółów. Policja nie chce jeszcze ujawniać w związku z jakimi przestępstwami dokonano zatrzymań. Trwają przesłuchania słyszymy od pani rzecznik lwóweckiej policji.

Śledczy do jutra mają czas na postawienie mężczyznom zarzutów i ewentualnie wnioskowanie do sądu o zastosowanie wobec niech aresztu tymczasowego.

Aktualizacja – Policja doprecyzowuje, iż wśród zatrzymanych są nie tylko mężczyźni.


Wiemy więcej o zatrzymaniach w Lwówku Śląskim

19 KOMENTARZE

  1. Policja, prokuratura, sądy zaczęli pracować, bo chcą się oczyścić z łapówek ,które brali w zamian za łagodniejsze kary. Lwówek nie jet taki święty!

  2. Taki cwany a nie poda swojego nazwiska , jak jesteś taki pewny tego co mówisz to oznacza że oczerniasz te osoby i mam nadzieję że ktoś zajmie się tym .to nie jest już wolna publiczna opinia tylko bez podstawne oczernianie . Spokojnie zapisałem cały materiał w razie potrzeby dowodów.

  3. Każdy tu cwany jest bo pisze anonimowo wszyscy się nadajecie do jednego wora dlaczego każdy życzy każdemu źle jeden drugiemu zazdrości że ty nie potrafisz kupić czegoś nielegalnego i sprzedać to nie znaczy że ktoś nie może jesteś pewnie taką ciotą że to piszesz a na mieście podajesz im rękę ty cw** weźcie się ludzie zastanówcie co wy piszecie przecież on nikomu nic na Chama nie sprzedaje ktoś chce kupić to kupuje proste

  4. Właśnie na nieświadomce sprzedałeś kolegę i potwierdziłeś wszystkim zgromadzonym co sprzedaje i że ktoś kupuje ;] nazywaj jak chcesz kogo chcesz ale jesteś po prostu patentowanym głupkiem i twój przykład pokazuje co narkotyki robią z mózgiem ludzkim. Co do tematu to wszystko osiąga swój kres także, wolniej jedziesz dalej zajedziesz elo zabrańce

  5. A ja wam powiem wszystki w skrócie zajmicie się swoimi dupami i problemami bo jedni wytykuja kto jest zły drudzy bronią a tak naprawdę wszyscy jesteśmy ludźmi i wśród nas nie ma nikogo świętego jeden cpa drugi kradnie A trzeci pije A ciul wie co jeszcze czwarty robi dlatego zajmijcie się sobą i swoimi grzeszkami

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here