Policja o wypadku w Kotliskach

2
2618

Do poważnego wypadku doszło w minioną sobotę w Kotliskach koło Lwówka Śląskiego. Ciągnik przygniótł mężczyznę. Do szpitala zabrał go śmigłowiec.

 

O sprawie informowaliśmy w sobotnie popołudnie. Dziś wiemy nieco więcej. Jak wyjaśnia lwówecka policja 23 października 2021 roku ok. godziny 10:00 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Kotliska, z udziałem ciągnika rolniczego, w wyniku którego poszkodowany został mężczyzna.

Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, iż 39- kierujący ciągnikiem rolniczym zjechał ze skarpy, uderzył w drzewo, wypadł z pojazdu i został przez niego przygnieciony. Według wstępnych ustaleń wynika, iż mężczyzna poruszał się sam. W wyniku poważnych obrażeń ciała, w stanie zagrożenia życia został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Z uwagi na stan, w którym znajdował się mężczyzna pobrano mu krew do badania pod kątem stanu trzeźwości w momencie wypadku.” – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

Na miejscu oprócz policjantów pracowali strażacy z JRG PSP w Lwówku Śląskim i OSP Kotliska a także zespół ratownictwa medycznego i LPR.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here