Tragiczny finał wypadku. Nie żyje młoda kobieta

16
11895

Tragiczny w skutkach okazał się wypadek, do którego doszło tuż przed południem w Gryfowie Śląskim. Śmierć poniosła bardzo młoda mieszkanka naszego powiatu.

 

Na wykonującą manewr skrętu z drogi krajowej nr 30 ulicy Jeleniogórskiej w ulicę Kolejową Skodę najechała kierująca motocyklem, która uderzyła w tył pojazdu. W wyniku zdarzenia kierująca motocyklem ok. dwudziestoletnia mieszkanka powiatu lwóweckiego doznała bardzo poważnych obrażeń. Kobieta została przewieziona do szpitala. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, iż nie udało się jej uratować.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

Wypadek w Gryfowie Śląskim. Poszkodowany motocyklista. AKTUALIZACJA

16 KOMENTARZE

    • Oczywiście. Kobieta przyspieszyla na pomarańczowym świetle. Niezrozumiałe jest czemu nie widziała “stojącej ” już Skody na kierunku ?!?!. Auto stało ,kiedy kierujaca motocyklem znajdowała się jeszcze przed sygnalizacją. Odległoś do reakcji była spora , mimo to motocyklistka hamowała dopiero przed pojazdem, co w ogole nie skutkowało utratą predkości. Dodam ze nie było takiego słonca by ją oslepiło.

  1. Nie mogę uwierzyć. Wygrała walkę z takim potworem . Zaczynała dopiero żyć w pełni. Taka była szczęśliwa jak zdała egzamin na motor. Bardzo przykre. Wyrazy współczucia dla rodziny która tyle lat walczyła o jej zdrowie .

  2. Moze i nie zachowala ale faktem jest ze czesto na tej krzyżówce i nie tylko na tej, kierujacy nie sygnalizują skretu bo chyba ciezko im włączyć kierunkowskaz to jak sie somyslec czy on jedzie prosto czy skreca…

  3. Gdy nie zostanie po mnie nic Oprócz pożółkłych fotografii Błękitny mnie przywita świt W miejscu, co nie ma go na mapie Podwiezie mnie błękitny wóz Ciągnięty przez niebieskie konie Przez świat błękitny będzie wiózł Aż zaniebieszczy w dali błonie Od zmartwień wolna i od trosk Pójdę wygrzewać się na trawie A czasem gdy mi przyjdzie chęć Z góry na ziemię się pogapię Popatrzę jak wśród smukłych malw Wiatr w podwieczornej ciszy kona Trochę mi tylko będzie żal Że trawa u was tak zielona.
    Umiera Ten o którym zapominamy Żyje Ten o którym wciąż wspominamy.

  4. Wyrazy współczucia dla rodziny.Od niepamiętnych czasów to skrzyżowanie zbiera tragiczne żniwa ,chyba przeklęte jakieś nie było świateł i znacznie mniejszy ruch były wypadki,są światła nic nie pomogło, spróbujmy z rondem, jak nie wyjdzie odprawimy egzorcyzmy zaorajmy i przeniesmy w inne miejsce .Powinno pomóc.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here