Policja i prokuratura badają okoliczności śmierci 35- latka

17
5961

Niegdyś był społecznikiem, bardzo aktywnie dział na rzecz gminy i jej mieszkańców. Odszedł w dniu wczorajszym. Okoliczności jego śmierci bada policja i prokuratura.

 

W środę, 27 kwietnia 2022 roku przed godziną 21. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o zgonie mężczyzny w Gryfowie Śląski.

„Przybyły na miejsce patrol policji potwierdził zgon 35- letniego mężczyzny w garażu. Wezwano również Zespół Pogotowia Ratunkowego. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich.” – tłumaczy oficer prasowa lwóweckiej policji.

Czynności na miejscu odbywały się pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania dalszych czynności i ustalenia dokładnej przyczyny zgonu.

„Człowiek żyje tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nim”. Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

17 KOMENTARZE

  1. Tak teraz gadacie współczucia bla bla a jak chłopak potrzebował pomocy to każdy die od Niego odwrócił Współczuję tylko dla dzieci bo już nie mają taty

  2. Nie masz pojęcia co mogła przeżywać. Nie wiesz co mogło dziać się od środka i jak wyglądało. Nie znasz sytuacji, nie żyłaś ich życiem, nie masz prawa komentować. Nikt nie ma. Takie komentarze są zbędne, krzywdzące i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Są wyłącznie projekcją osoby oceniającej, która nie ma żadnej świadomości o danej sytuacji.

  3. Przykro mi bardzo Okropne ,że tak komentujący wiedzą,że chłopak się pogubił .W jego szafie mieszkaliście czy jak? Niech rzuci kamieniem ten co się nie pogubił i jest taki super ! Czasami trzeba się obejrzeć za siebie a nie tylko na siebie i oceniać z góry .

  4. Dlatego piszę,że miał tylu przyjaciół, znajomych a nikt mu nie potrafił pomóc nawet jeśli się pogubił jak to piszą to jak mogli pozwolić na to żeby mieszkał w garażu

    • No właśnie przyjaciół poznaje się w biedzie . Strasznie przykre ,że w potrzebie zostaje sam ze sobą .Sam w garażu z myślami .Szkoda tylko,że dzieci już taty nie mają .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here