Pogotowie Językowe Germanosa

0
376

Pogotowie Językowe Germanosa – wspieramy wszystkich uczniów w trudnym czasie. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatne wsparcie w nauce angielskiego i niemieckiego.

Lektorzy Szkoły Języków Obcych „Germanos” zdecydowali się zorganizować „Pogotowie językowe” dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich. W określonych godzinach trójka lektorów pełnić będzie dyżur na Skype, podczas którego będzie można uzyskać bezpłatne porady językowe związane z materiałem realizowanym w szkole.

Pani Ewelina
język angielski, szkoła podstawowa, wtorki, godz. 16.00-16.45
Nazwa użytkownika Skype: Ewelina Germanos

Pan Marcin
język angielski, klasa 8 szkoły podstawowej oraz szkoła średnia, piątki, godz. 17.00-17.45
Nazwa użytkownika Skype: Marcin Germanos

Pani Kasia
język niemiecki, szkoła podstawowa oraz średnia, środy, 10.00-11.00
Nazwa użytkownika Skype: Kasia Germanos

Żeby skontaktować się z lektorem należy zainstalować bezpłatny program Skype oraz dodać kontakt używając nazwy użytkownika podanej przy każdym z lektorów. W przypadku zajętej linii prosimy o odczekanie chwili i ponowną próbę kontaktu lub wysłanie wiadomości tekstowej.

Oprócz „Pogotowia Językowego” do oferty dydaktycznej szkoły dołączają korepetycje – 30 minutowe grupowe lekcje online, podczas których lektor wyjaśni materiał przerabiany w szkole oraz pomoże w jego zrozumieniu. Korepetycje wyróżnia atrakcyjna oferta cenowa oraz możliwość zapisania się na pojedyncze zajęcia. Zapisy na korepetycje przyjmujemy mailowo: [email protected].

Prowadzimy też zapisy na lekcje języka niemieckiego i angielskiego w ramach standardowej oferty szkoły – wszystkie lekcje odbywają się online, za pośrednictwem wygodnych platform.

Polecamy również śledzenie strony na Facebooku Szkoła Języków Obcych „Germanos”, gdzie udostępniane są codziennie materiały, strony internetowe oraz aplikacje, które w przyjemny sposób pomagają w nauce języków.

Dalsze informacje otrzymają Państwo pod numerem telefonu 509–812–217 oraz mailowo: [email protected]

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here