Podziękowanie

0
1083

Pragniemy bardzo serdecznie i z całego serca podziękować Wszystkim zaangażowanym w pomoc i wsparcie udzielone po pożarze zabudowań gospodarczych w Wojciechowie. Wydarzenie to choć dotkliwe i ciężkie pokazało nam, że obecność ludzi, sąsiadów ich dobre słowo oraz wsparcie są bezcenne.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do strażaków : Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Lwówku Śląskim, OSP KSGR Lubomierz oraz OSP Wojciechów i OSP Milęcice, którzy pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych z pełnym poświęceniem walczyli o nasz dobytek. To dzięki Waszemu doświadczeniu i postawie ocalał nam dach nad głową.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia druhowi OSP KSRG Lubomierz – Marcinowi Zając, który swoją postawą uświadomił nas jak niebezpieczna i potrafi być praca strażaka.

Serdecznie chcielibyśmy podziękować osobą, mieszkańcom naszej Wsi za pomoc przy zabezpieczaniu i usuwaniu pogorzeliska. Swoją wdzięczność kierujemy do: Radnego Gminy i Miasta w Lubomierzu Pana Mariusza Kozłowskiego, druhów OSP Wojciechów, Pana Komendanta Straży Miejskiej w Lubomierzu Artura Okuniewicza, Pana Krzysztofa Kozłowskiego, Pana Edwarda Dancewicza, Pana Grzegorza Baran, Pana Sebastiana Czerniawskiego oraz Mirosława Kot. To dzięki Waszej postawie, zaangażowaniu, ogromnemu sercu i chęci pomocy powoli zaczynamy stawać na nogi.

Z wyrazami szacunku i poważania Bogusława i Stanisław Harhatów.
Wojciechów 08.05.2021r.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here