Podszywają się pod pracowników wodociągów

0
1226

Coraz więcej na naszym terenie pojawia się oszustów i naciągaczy. W ostatnim czasie ci podawali się za pracowników wodociągów.

 

O sprawie informuje Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gryfowie Śląski, który w związku z pojawiającymi się informacjami o próbach podszywania się pod pracowników wodociągów przypomina:

  • Inkasent ZBGKiM w Gryfowie Śląskim dokonujący odczytu wskazań wodomierza nigdy nie pobiera opłat a jedynie wystawia fakturę.
  • Inkasent ZBGKiM w Gryfowie Śląskim w czasie pracy wyposażony jest w identyfikator i legitymację ze zdjęciem i pieczęcią Zakładu.
  • Pracownicy ZBGKiM w Gryfowie Śląskim usuwający awarię lub wykonujący inne czynności (np. wymiana wodomierzy) poruszają się oznakowanymi samochodami i są wyposażeni w legitymację ze zdjęciem i pieczęcią Zakładu

W przypadku wątpliwości co do tożsamości pracowników Zakładu Wodociągów, czy też inkasentów ZBGKiM prosimy o kontakt pod numerami telefonów 75 781 34 12 w godz. o 7.00 – 15.00 lub całodobowo 500 117 064.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here