Podczas libacji alkoholowej dźgnęła nożem mężczyznę

0
2296

W trakcie libacji alkoholowej pomiędzy biesiadnikami doszło do ostrej wymiany zdań, które przerodziły się w kłótnię zakończoną ugodzeniem 46- latka nożem. Sprawczyni grozi więzienie.

 

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 17 na 18 stycznia br. w jednym z lubańskich mieszkań. Podczas awantury 40-latka ugodziła nożem 46-letniego mężczyznę. W konsekwencji pokrzywdzony trafił do szpitala.

Policjanci przybyli na miejsce zatrzymali 40-latkę oraz innego mężczyznę przebywającego w tym czasie w mieszkaniu. Osoby te były nietrzeźwe. Po wykonaniu wszystkich czynności na miejscu zdarzenia zatrzymani trafili do policyjnej celi. – relacjonuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń z lubańskiej policji.

W toku prowadzonych czynności 49-letni mężczyzna po przesłuchaniu został zwolniony natomiast mundurowi doprowadzili do lubańskiej Prokuratury podejrzaną o uszkodzenie ciała mężczyzny, kobietę. Prokurator zdecydował o policyjnym dozorze połączonym z zakazem kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych oraz zakazem opuszczania kraju.

Sprawczyni przedstawiono zarzut kwalifikowany jako przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu. – dodaje policjantka.

O karze dla kobiety zadecyduje sąd.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here