Plac Targowy na budowie.

1
498

Miał być krótki zabawny tekst o targowisku z materiałami budowlanymi. Trudno jednak żartować, patrząc jak Wleń pomału pogrąża się w marazmie i stagnacji, ku radości gawiedzi.

 

Umiera handel. Zaledwie kilka dni temu został zamknięty kolejny sklep. Dzisiaj więcej lokali jest pustych i zamkniętych niż tych jeszcze działających, a i te, które jeszcze funkcjonują mogą wkrótce zamknąć swoje podwoje. Rynek i ulice niemal zupełnie opustoszały. Kilkukrotnie miałem okazję rozmawiać z turystami, którzy zadawali mi dwa pytania. Pierwsze to, – czemu to miast tak pięknie położone jest tak bardzo niechlujne i drugie gdzie są jego mieszkańcy. Wyjaśniałem, że jedynym miejscem, gdzie jeszcze można spotkać ludzi, to parking przed „Dino, Bo tak praktycznie przeniosło się centrum Wlenia, Można wręcz twierdzić, że to ostatnie tętniące życiem miejsce w okolicy.

I w tym jest ogromna zasługa Burmistrza, bo przypomnijmy, burmistrz Artur Zych jest przeciwny powstaniu w mieście kolejnego marketu. Czytaj więcej Biedronka we Wleniu. Mieszkańcom Wlenia pozostają coraz dłuższe kolejki w Dino ewentualnie zakupy na „Placu Targowym” na terenie faktycznie będącym zapleczem budowy.

Odpowiedz na pierwsze pytanie była prosta – bo niestety to miasto nie ma gospodarza.

-/ autor: Andrzej Jaśkiewicz, wleninfo.pl /-

1 KOMENTARZ

  1. Czy prowadzisz firmę, która potrzebuje finansowania lub pieniędzy z powodów osobistych, takich jak; Konsolidacja zadłużenia, opłaty szkolne, zakup nieruchomości takich jak samochód, dom, opieka medyczna itp.? Oferujemy szeroki zakres finansowania firmom i osobom, które potrzebują pomocy finansowej lub wsparcia dla różnych celów prawnych.

    Możesz ubiegać się o kwotę do 100 000 USD jako osoba fizyczna i 500 000 USD jako podmiot współpracujący lub firma. Nasze usługi są oryginalne i dobrze udokumentowane do celów prawnych.

    Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pożyczki

    Kontaktowy adres e-mail: [email protected]

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here