Zadbajmy o bezpieczeństwo najbliższych i pomóżmy szpitalowi w Gryfowie

7
1623

Sympatycy Gryfa, w tej trudnej sytuacji i my postanowiliśmy wyjść z pewną inicjatywą. Jako, że od 16 kwietnia w Polsce będzie obowiązywać nakaz zasłaniania twarzy w miejscach publicznych postanowiliśmy we współpracy z firmą “keeza” oraz naszymi najwierniejszymi sympatykami wyprodukować maseczki z logiem naszego klubu dostępne do ogólnej sprzedaży. Co więcej, chcemy tym samym pomóc naszej lokalnej społeczności i cały dochód ze sprzedaży maseczek przeznaczymy na wsparcie Szpitala w Gryfowie Śląskim. Ze zdobytych środków zamierzamy wesprzeć Oddział Opiekuńczy w naszym szpitalu – zakres na jaki przeznaczymy środki zostanie uzgodniony z personelem szpitala w zależności od potrzeb!

 

Cena minimalna 1 maseczki – 15 zł (koszt zakupu przez klub 10 zł, także z każdej maseczki co najmniej 5 zł przekazane na pomoc dla Szpitala). Oczywiście jeśli ktoś będzie miał taką ochotę, zachęcamy do kupna po wyższej cenie

Aby określić zapotrzebowanie/zainteresowanie prosimy wszystkich chętnych o komentarz z ilością maseczek jaka Państwa interesuje bądź przesyłanie wiadomością prywatną.

Są to maseczki wielokrotnego użytku, które bez problemu można przeprać i użytkować wielokrotnie. Wiemy, że cena w porównaniu do innych tego typu maseczek jest zawyżona, jednak oprócz zapewnienia bezpieczeństwa nam samym, chcemy pomóc także innym w Naszej lokalnej społeczności!

Maseczki będą dostępne około 20 kwietnia. (Być może zamiast koloru czarnego, będą żółto-niebieskie, ale tego nie możemy obiecać).

Na informację zwrotną czekamy do jutra (sobota) do godziny 10:00

Pokażmy po raz kolejny, że “żółto-niebieska” rodzina trzyma się razem nawet w tych najtrudniejszych chwilach. Zadbajmy o własne bezpieczeństwo oraz pomóżmy Szpitalowi w Gryfowie Śląskim!

Jeśli możesz – UDOSTĘPNIJ! Niech post dotrze do jak największej liczby mieszkańców i sympatyków GRYFA!

 

Zamówienia przyjmowane są wyłącznie poprzez Facebookowy profil:
GKS “Gryf” Gryfów Śląski

7 KOMENTARZE

  1. Czyli co, płacić składki i prywatnie się dokładać jeszcze? Rozumiem, że sytuacja wyjątkowa, ale w takim wypadku to proponuję przekazać 500 plus, 13, 14 i 15stki. Stop socjalizmowi.

  2. Bardzo fajna inicjatywa. Przyłączają się Ci co chcą . Fajnie że taki klub się znalazł i chce pomóc . Nie tylko ogranicza się do samych meczy . Chce być częścią gminy . Brawo za pomysł .

  3. Ludzie, dajcie spokój, klub wychodzi z super inicjatywą, chcą sami z siebie wspomóc niewydolny system opieki zdrowia w Polsce, a przy okazji sympatycy futbolu coś dostaną. Przestańcie marudzić jak typowy Janusz. Może sami zrobicie coś lepszego? Gryf wszystkie info wrzucał na swojej stronie i na facebooku. Brawo za akcję!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here