Pił piwo przy dworcu w Lwówku Śląskim. Trafił do aresztu na ponad 3 lata

4
3599

Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości spożywanie alkoholu w miejscu publicznym jest wykroczeniem i grozi za to mandat. 27- latek trafił jednak za kraty.

 

 

Policjanci z Lwówka Śląskiego w trakcie patrolu natrafili na dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol w miejscu publicznym. Do sytuacji doszło w piątkowe popołudnie w okolicy dworca PKS w Lwówku Śląskim.

Patrolujący ten teren mundurowi z lwóweckiej patrolówki natrafili na dwóch mężczyzn, którzy pili piwo w miejscu publicznym. Byli to mieszkańcy Lwówka Śląskiego. – wyjaśnia starszy sierżant Olga Łukaszewicz, z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, która wskazuje, iż dla jednego z nich spotkanie z policjantami okazało się początkiem jego kłopotów.

 

 

„Picie piwa „pod chmurką” pozornie nie wróżyło niczego złego, do momentu, aż mundurowi sprawdzili ich dane w policyjnych bazach. Jeden ze sprawców wykroczenia mógł spokojnie odejść z miejsca interwencji, natomiast drugi musiał udać się z policjantami na komendę. Okazało się, że 27-latek jest poszukiwany przez sąd.” – dodaje policjantka.

Mieszkaniec Lwówka Śląskiego trafił do policyjnej celi, a następnie do aresztu, gdzie spędzi ponad 3 lata. 

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here