Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości spożywanie alkoholu w miejscu publicznym jest wykroczeniem i grozi za to mandat. 27- latek trafił jednak za kraty.
Aby umożliwić Ci łatwe korzystanie ze strony wykorzystujemy tzw. ciasteczka. Przetwarzamy także - zgodnie z RODO - dane osobowe użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności.