Pies pogryzł kobietę

5
3106
zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło wieczorową porą niemal w centrum miasta. Pies zaatakował kobietę i ją pogryzł. Sprawą zajęła się lwówecka policja.

 

Jak poinformowali nas czytelnicy w sobotni wieczór 5 grudnia 2020 roku na ulicy Partyzantów w Lwówku Śląskim pies rzucił się na kobietę i ją pogryzł. Z relacji czytelników wynika, iż właściciel czworonoga był w pobliżu a po zdarzeniu oddalił się.

Sprawa została zgłoszona na policję. Oficer prasowy lwóweckiej policji potwierdza przyjęcie telefonicznego zgłoszenia pogryzienia kobiety przez psa.

„Podczas rozmowy telefonicznej zgłaszająca poinformowała, iż ugryzł ją pies, który należy do nieznanego jej mężczyzny”. – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz.

Policjanci poinstruowali kobietę o konieczności udania się do szpitala celem konsultacji medycznej a następnie poprosili aby kobieta skontaktowała się z nimi celem przekazania szczegółowych informacji. Rzecznik lwóweckiej policji przyznaje, iż kobieta do tej pory nie zgłosiła się na policję.

„Na chwilę obecną trwają czynności zmierzające do ustalenia i pociągnięcia do odpowiedzialności właściciela psa” – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz.

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here