Oprócz nauki ważna jest także integracja

0
715

Wieża widokowa na wzgórzu Krzywoustego, czyli popularny „Grzybek”, „Źródełko miłości”, „Perła Zachodu”, to niektóre z atrakcji, jakie czekały na trasie sobotniej wycieczki.

 

W minioną sobotę wychowankowie Internatu Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Lubomierzu byli na wycieczce krajoznawczej w Jeleniej Górze. Trasa zwiedzania biegła od popularnego “Grzybka”, czyli wieży widokowej na wzgórzu Krzywoustego, przez Gościniec Perła Zachodu, a kończyła się na jeleniogórskim rynku.

“Bardzo się cieszymy, że udało nam się zorganizować wycieczkę z racji tego, że część naszej młodzieży kształci się na kierunkach turystycznych. Nasi uczniowie mieli okazję ujrzeć okazałość całej Kotliny Jeleniogórskiej z punktów widokowych czy zapoznać się z niezwykłą historią Jeleniej Góry. Znaleźliśmy też czas, żeby poopowiadać o swoich pasjach. Pomimo wymagającej trasy i zmęczenia droga powrotna minęła bardzo szybko z racji dobrych humorów i wyczuwalnej pozytywnej energii.” – relacjonuje Michał Prutis, nauczyciel ZSP w Lubomierzu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here