„Opieka wytchnieniowa”. Znamy wyniki konkursu

0
482
zdjęcie poglądowe (pexels.com)

Rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Lwóweckiego w 2022 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego na świadczenie usług opieki wytchnieniowej w formie pobytu dziennego w ramach Programu „Opieka wytchnieniowa”- edycja 2022.

 

W marcu bieżącego roku Zarząd Powiatu Lwóweckiego ogłosił otwarty konkurs na powierzenie realizacji zadania publicznego w 2022 roku z zakresu polityki społecznej z udziałem środków pochodzących z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych przyznanych Powiatowi Lwóweckiemu w ramach resortowego programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej na świadczenie usług opieki wytchnieniowej w formie pobytu dziennego w ramach programu „Opieka wytchnieniowa”- edycja 2022.

Kilka dni temu poznaliśmy jego rozstrzygnięcie. Decyzją Zarządu Powiatu na realizację zadania udzielono dotacji w wysokości 460.800 zł dla organizacji pozarządowej Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Mocni” z Gryfowa Śląskiego.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here