Odzyskali jeepa o wartości ponad 210 tysięcy złotych

1
701

Kryminalni na jednym z bolesławieckich osiedli zlokalizowali samochód skradziony na terenie Niemiec. Po sprawdzeniu numeru VIN nie było żadnych wątpliwość, że pojazd został utracony w wyniku przestępstwa. Właściciel jeepa o wartości ponad 210 tysięcy został powiadomiony o odzyskaniu jego mienia.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej jednostki w wyniku działań operacyjnych odzyskali pojazd terenowy pochodzący z przestępstwa.

Samochód o wartości ponad 210 tysięcy złotych został skradziony najprawdopodobniej w nocy z 30 czerwca na 1 lipca na terenie Drezna. Przestępcy zmienili tablice rejestracyjne i przyjechali nim do Bolesławca, gdzie został zaparkowany przed hotelem.

Kilkanaście godzin później pojazd został sprawdzony i zabezpieczony przez policjantów ponieważ potwierdziły się podejrzenia mundurowych, że pochodzi z kradzieży.

Samochód zostanie zwrócony właścicielowi.

-/aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec/-

1 KOMENTARZ

  1. A złodzieje zostali zatrzymani?czy pod wpływem euforii znalezienia mienia pojazd został natychmiast odholowany na parking policyjny,a może trzeba było zastawić zasadzkę?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here