Odszedł od nas na zawsze doktor Andrzej Sikorski

18
7147

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 10 stycznia 2020 r. odszedł od nas na zawsze doktor Andrzej Sikorski.

 

Od 2001 roku, od momentu zatrudnienia, z wielkim oddaniem przyjmował pacjentów w przychodniach w Rębiszowie i Mirsku. Sympatyczny, niezwykle koleżeński, ze specyficznym poczuciem humoru, nigdy nie odmówił pomocy. Często pracował po godzinach, a nierzadko przyjmował chorych w swoim mieszkaniu, w dni wolne od pracy i święta.

 

Będzie nam Go bardzo brakować.

 

Pożegnaliśmy Go 16 stycznia br. mszą świętą w kościele pw. św. Barbary w Rębiszowie.

 

Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

 

Władze samorządowe, współpracownicy i pacjenci

-/ UMiG Mirsk /-

18 KOMENTARZE

  1. Żegnamy Św. pamięci doktora Andrzeja wspaniałego lekarza i Człowieka w najszlachetniejszym wymiarze tego słowa. Judyma naszych czasów Przyjaciela ludzi i wszelkiego żyjącego stworzenia. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i modlitwie. Spoczywaj w pokoju.

  2. Drogi Andrzeju odszedłeś tak nispodziewanie. Byłeś dobrym człowiekiem, wypełnienie pustki którą po sobie zostawiłeś jest wręcz niemożliwe. Na zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci.

  3. Odszedł czy zmarł ? Jak odszedł, to czy wróci ? Napisano, że “odszedł na zawsze”, więc nie wróci. Ja wierzę w powszechne zmartwychwstanie, zatem wróci. A więc odszedł nie na zawsze. Zainteresowanym wyrazy współczucia, pozostałym pozdrowienia.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here