Odnaleziono ciało mężczyzny

0
3712

W niedzielny wieczór spacerowicz znalazł leżące w rzece ciało mężczyzny. Na miejsce natychmiast wezwano strażaków i policję.

 

Zdarzenie miało miejsce zaledwie parę kilometrów poniżej Marczowa. W akcji wydobycia ciała z wody udział brał jeden zastęp strażaków z Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej PSP z Lwówka Śląskiego wyposażony w quada i łódź.

Ciało w wodzie przebywało od dłuższego czasu. Policja nie potwierdza, iż jest to zaginiony w lutym mieszkaniec Marczowa. – Na chwilę obecną nie ma możliwości potwierdzenia tożsamości – tłumaczy sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji, która wyjaśnia, iż tożsamość potwierdzą dopiero badania.

 

AKTUALIZACJA

Dziś po południu śledczym udało się zidentyfikować zwłoki. „Potwierdza się, iż to zaginiony 3 lutego w Marczowie mężczyzna” – informuje sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

Przypomnijmy, 86- letni mieszkaniec Marczowa wyszedł z domu w dniu 3 lutego 2021 roku. Mężczyzna cierpiał na demencję oraz miał zaniki pamięci. Trwające kilka dni w terenie poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Dziś potwierdził się najgorszy scenariusz.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here