Obrabowali nagrobki na kolejnym cmentarzu

4
1888

W miniony weekend złodzieje dokonali kradzieży elementów metalowych z nagrobków na dwóch cmentarzach komunalnych w regionie.

 

Dziś rano informowaliśmy o kradzieżach dokonanych na cmentarzu we Wleniu. Jak się okazuje, to nie jedyny cmentarz w regionie, na którym w miniony weekend dokonano kradzieży.

Policjanci w Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wyjaśniają okoliczności i szukają sprawców kradzieży, do której doszło w piątek, lub sobotę 15 – 16 kwietnia 2022 roku na cmentarzu komunalnym we Wleniu. To wówczas z nagrobków ktoś ukradł mosiężne elementy, krzyże, litery.

Policja potwierdza jednak, iż cmentarz we Wleniu nie był jedynym, na którym w miniony weekend dokonano kradzieży. Funkcjonariusze z Lwówka Śląskiego prowadzą także postępowanie i szukają sprawców kradzieży na cmentarzu komunalnym w Sobocie. Tu również z nagrobków zniknęły elementy mosiężne i metalowe.

Koniecznie sprawdźcie, czy na cmentarzu, na którym pochowani są Wasi bliscy nie dokonano kradzieży. Zwracamy się także z apelem do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie by przekazali je anonimowo dzwoniąc na numer alarmowy 112.

4 KOMENTARZE

  1. Anonimowo dzwonić ciekawe gdzie jak dzwonisz pierwsze imię nazwisko ul.data.i numer telefonu . A idą na interwencję gadają po huju anonimowość dzwonił sąsiad z pod 4 a na drugi dzień auto porysowane wzywasz policję na szkodę to szukają sprawcę 7miesiecy i szkoda zamknięta bo nie było winnych chociaż byś pokazał kto .to po Huju anonimowość

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here