Kradzież na cmentarzu komunalnym

4
1923

Najprawdopodobniej to złomiarze dokonali kradzieży na cmentarzu komunalnym. Z grobów zniknęły mosiężne elementy, krzyże, litery.

 

Policjanci w Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wyjaśniają okoliczności i szukają sprawców kradzieży, do której doszło w piątek, lub sobotę 15 – 16 kwietnia 2022 roku na cmentarzu komunalnym we Wleniu.

Mundurowi informację o kradzieży mosiężnego krzyża z nagrobka otrzymali w sobotę. Gdy udali się na miejsce stwierdzili, iż na sąsiednich grobach również brakuje mosiężnych liter, czy krzyżyków. – W tej sprawie prowadzone jest postępowanie – zapewnia oficer prasowa lwóweckiej policji.

Może ktoś z Was widział podejrzanych, może ktoś wie, kto dokonał tej bestialskiej kradzieży, może złodziej, bądź złodzieje będą chcieli sprzedać łupy. Jeżeli macie jakieś informacje w tej sprawie przekażcie je anonimowo dzwoniąc na numer 112.

4 KOMENTARZE

  1. Jeżeli hieny cmentarne groby okradają!!!,to o siebie nie dbają…Zmarłych grobu nie naruszamy,bo sami siebie naruszamy!!!…p.s.A skupujący złom niech bacznie się przyglądają,co “hieny”sprzedają!!!.Jeżeli ci… sprzedać nie będą mogli,to zaniechają okradania …

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here