O krok od tragedii

4
1837

Z pewnością o wielkim szczęściu może mówić kierowca, który – jak przekazują nam mieszkańcy – wjechał w barierki na moście. Gdyby barierki niewytrzymały, to doszło by tam do tragedii.

Jeżdżą jak wariaci, nie patrzą na ograniczenia prędkości, jeżdżą po chodnikach, po trawnikach … a wczoraj masz ci los … mówią poirytowani mieszkańcy gminy Gryfów Śląski, którzy przesyłają zdjęcia zniszczonych barierek na moście w ciągu drogi wojewódzkiej 360 Gryfów Śląski – Wieża. Z ich relacji wynika, iż wczoraj doszło tam do zdarzenia drogowego. Kierowca zjechał z drogi, przejechał przez chodnik i zatrzymał się na barierkach na moście.

O zdarzenie zapytaliśmy dziś lwówecką policję. Ta ustami pani rzecznik tłumaczy, iż nie otrzymała żadnego zgłoszenia o zdarzeniu drogowym.

Szczęście, iż nic się nikomu nie stało, jednak brak sprawcy, to brak winnych do pociągnięcia do odpowiedzialności za zniszczenia.

4 KOMENTARZE

  1. Smutne, że nikt nie zareagował. Takie rzeczy trzeba zgłaszać. Pewnie był nawalony albo naćpany i teraz nie dość, że ujdzie mu to na sucho to jeszcze nie ma komu zapłacić za dewastację.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here