Nowy trener GKS GRYF Gryfów Śląski

0
1717

Gryfowski Klub Sportowy GRYF Gryfów Śląski odkrywa pierwsze karty dotyczące nowego sezonu. Na początek Zarząd poinformował o zmianie trenera pierwszej drużyny.

 

– Nowym trenerem pierwszej drużyny zostaje Krzysztof Kownacki – poinformowali w mediach społecznościowych działacze GRYF-a.

W swojej karierze trenerskiej prowadził między innymi takie kluby jak Leśnik Osiecznica z którym awansował pierwszy raz w historii klubu do klasy okręgowej, LZS Brzeźnik, Stare Jaroszewice z którymi również pierwszy raz w historii klubu awansował do klasy okręgowej, Chrobry Nowogrodziec z którym awansował do klasy okręgowej i po trzech latach pracy odszedł 5 kolejek przed końcem zostawiając zespół na 1 miejscu z 5 punktową przewagą nad drugim miejscem ,w między czasie pracował również w zespołach młodzieżowych taki jak COMT Bolesławiec oraz Eskadra Bolesławiec.

Miniony sezon Gryf grał w klasie okręgowej. W trzydziestu rozegranych meczach drużyna odniosła 11 zwycięstw, jeden remis i 18 porażek. Ostatecznie z 34 punktami na koncie Gryf uplasował się na 11 pozycji w tabeli grupy. Osiągnięty wynik pozwolił żółto- niebieskim na utrzymanie się w okręgówce.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here