Nowy Komendant w Komisariacie Policji w Gryfowie Śląskim

11
5190

Dzisiaj tj. 3 lutego o godz. 10:30 w Komisariacie Policji w Gryfowie Śląskim odbyło się spotkanie, w którym wziął udział Burmistrz Miasta i Gminy Gryfów Śląski Olgierd Poniźnik oraz ścisłe kierownictwo Komisariatu Policji.

 

 
Powodem spotkania było odczytanie i wręczenie przez Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim Pana insp. Jacka Bandyka rozkazu personalnego dla asp. Remigiusza Mirka, któremu z dniem 3 lutego 2021 roku zostało powierzone pełnienie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim.
 
Aspirant Remigiusz Mirek służbę w Policji rozpoczął od patrolu interwencyjnego w Posterunku Policji w Mirsku. Kolejne lata związane były z służbą kryminalną, gdzie asp. Remigiusz Mirek wykazał się zaangażowaniem i licznymi sukcesami w Zespole Dochodzeniowo- Śledczym. Jego postawa i ciężka praca zaowocowała awansem oraz ogromnym zaufaniem jakim obdarzył go Komendant Powiatowy Policji w Lwówku Śląskim, powierzając mu, z dniem 3 lutego 2021 roku, pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim.

-/sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski/-

Czytaj koniecznie: Czy policjanci pobili zatrzymanego? Sprawę bada prokuratura
Czytaj także: Zmiany kadrowe w gryfowskiej policji

11 KOMENTARZE

  1. Hahahhahahahah Pan aspirant z wielkim zaangazowaniem i poświęceniem dał sie poznać w pracy?? Po prostu kolejny wprowadzony na minę i kolejny do odstrzału.

  2. Gratulujemy, i życzymy samozaparcia w prostowaniu oraz porządkowaniu bałaganu . Czekaliśmy na Pana bardzo długo. Powodzenia To urokliwe miasto zasługuje na takiego Szeryfa POWODZENIA. Tnij Pan równo z trawą.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here