Będą zmiany kadrowe w gryfowskiej policji

31
3367

Potwierdzają się doniesienia o reorganizacji i nowym rozdaniu w gryfowskiej policji. Jak oceniacie dotychczasową pracę gryfowskich policjantów?

 

Obecnie Komendantem Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim jest asp. szt. Jarosław Rogólski a Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim jest asp. Paweł Jaworski. Już wkrótce to ma się zmienić. Informacje jakie otrzymaliśmy od czytelników w znacznej mierze potwierdza nam dziś policja.

“W Komisariacie Policji w Gryfowie Śląskim planowana jest zmiana struktury organizacyjnej, a co za tym idzie nastąpią również zmiany na stanowiskach kierowniczych” – przyznaje sierż. Olga Łukaszewicz Oficer Prasowy KPP Lwówek Śląski

Policja nie zdradza powodów zmian ani jeszcze nazwisk nowej kadry zarządzającej gryfowskim komisariatem.

Jak oceniacie dotychczasową pracę gryfowskich policjantów?

31 KOMENTARZE

 1. Oprócz tego że czyhają obok stadionu jak ktoś jedzie z prędkością światła czytaj 55km/h i lecimy na drogę łapiemy uff udało się 200zł i 5pkt mamy go, to policji bym nie zauważał u nas to znaczą siedzą na komendzie piją kawę a po rynku po 19:00 boją się jeździć bo mogą dostać jeszcze w pysk więc po co im to…więc lepiej to zamknąć i niech lwówek przyjeżdza do nas a lepiej Złotoryja tam wiedzą jam się pracuje!!!

 2. Zgadzam sie z powyzsza opinia.
  Jak bedziesz przechodzil krzywo po pasach w rynku to dostaniesz mandat. A po godz. 19 juz nie. Wtedy to dopalacze, narkotyki etc. sa na porzadku wieczornym. Policji wtedy nie ma bo sie boja. Lepiej siedziec tam na tym zadupiu kolo gryfexu i popijac kawe w ciszy.

 3. Jak zgłaszałem że ktoś o ścianę kamienicy rozbijał butelki to patrzył się na mnie jeden z tych policjantów jak na intruza, bo po co w ogóle zawracasz głowę a najlepiej już skończ i odejdź.

 4. “Kolesie, ciotki i pociotki” gęsiego idą za swoim “wójkiem”.
  To była kwestia czasu. Miejmy nadzieję, że całe kierownictwo Gryfowskie się zmieni, bo “mój Ty Panie”.
  Widzę, że nowy komendant KPP szybko połapał co i jak.

  • Jak najbardziej w tym przypadku się potwierdza ze można dużo osiągnąć w krótkim czasie. Niektórych boli, że są ludzie którzy osiągają sukces. Ale to ciężka praca i dużo wyrzeczeń. Pora może na jakieś refleksje dotyczące swojego życia a nie czyjegoś.

 5. Policja jest ale nic nie robią , okradną komuś mieszkanie a oni każą właścicielowi szukać złodzieja a potem przepisują sobie wszelkie nagrody.Pozatrudniają samych młodych którzy nie robią nic w ogóle a pieniądze biorą.

 6. Nie robią nic w ogóle każą osobom poszkodowanym załatwiać wszystkie sprawy .Zatrudniają samych młodych którzy nic nie potrafią wszystko mają w nosie a biorą pieniądze czas na zmiany może będzie lepiej to się okaże.

 7. Policja w Gryfowie nie jest zła. Miałem z nimi styczność kilka razy i złego słowa powiedzieć nie mogę, ale najłatwiej opluć policjanta, najłatwiej go oskarżyć, zwyzywac bo to policjant, jaki by nie był… Szkoda że nikt nie zwróci uwagi na tych na górze, tylko na tych najdalej od koryta. Kraj z kartonu.

 8. Oceniam bardzo źle. Znęcanie się psychiczne, zagrywki psychologiczne celem, aby świadek miał dość i podpisał wszystko, co mu podsuną, chronienie lubomierskiego i gryfowskiego “układu”, arogancja, chamstwo i kpiny z obywateli itp. Kiedyś przyszedłem na ten komisariat jako świadek, a policjant se siedzi w podkoszulku, ostentacyjnie czyści broń i mówi “Nooo! To co Pan chciał pooowiedzieeeć?”. Połowa z tych pseudo-policjantów powinna garować.

 9. Jak idziecie na ten komisariat, to koniecznie włączajcie nagrywanie w smartfonie, dyktafonie itp., bo wtedy będziecie mieli dowód na przestępstwo lub tylko chamskie zachowanie tych policjantów.

 10. Ja nie opluwam nikogo.
  Fakty, same fakty.
  Ale brawo za spostrzegawczość, że kij ma dwa końce.
  Do Policji to akurat ja mam szacunek i nie wstydzę się tego.
  Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here