Nad rzeką znaleziono ciało mężczyzny

16
8981

Na chwilę obecną nie są znane jeszcze okoliczności ani przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Z wstępnych informacji wynika, iż mężczyzna popełnił samobójstwo.

 

 

Przyczyn, z jakich ludzie odbierają sobie życie jest wiele. Wato pamiętać, iż w przypadku problemów, jeżeli nie masz we własnym otoczeniu osoby zaufanej, z którą możesz porozmawiać, poradzić się, pożalić, powinieneś skorzystać z telefonów zaufania. Niektóre z nich to całodobowe i bezpłatne linie obsługiwane przez doświadczonych psychologów. Ich lista oraz więcej informacji na temat samobójstw kraju i w powiecie lwóweckim znajdziecie na stronie: Problem samobójstw sam nie zniknie. Dane z powiatu dają do myślenia

Do kolejnego tragicznego zdarzenia doszło w Lwówku Śląskim. Przed godziną 12. w poniedziałek 20 marca dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim odebrał zgłoszenie o odnalezieniu nad rzeką Bóbr ciała mężczyzny. Na miejsce natychmiast zadysponowany został patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

 

 

Policja potwierdza, iż przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgon 40- letniego mieszkańca Lwówka Śląskiego.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności i przyczyn tragedii. Niemnie ze wstępnych ustaleń wynika, iż doszło do samobójstwa.

Nie ignorujmy cichego wołania o pomoc. Dajmy naszym bliskim odczuć, że trudnych sytuacjach nie są sami. Pamiętajmy, iż szczera rozmowa i pomoc specjalisty może uratować takiej osobie życie.

16 KOMENTARZE

    • Czy mogą być spowodowane takie myśli? Jaki możesz mieć problem dla którego nie widzisz żadnego rozwiązania tylko tak radykalne jak samobójstwo? Może warto z kimś porozmawiać o problemach, może te problemy Cię tymczasowo przerastają.

  1. Łóżku dlaczego nie orzyszles nie powiedziałeś a gdzie sens w tym lwoweckim zargonie śmieszne miasto ….. słowami można by było opisać wszystko o wszystkich wypisujecie komentarze na portalu ale jak trzeba pomagać to każdy mu w swoją stronę szkoda cię bracie mam nadzieję że teraz masz ukojenie w tym wszystkim masakra

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here