Naćpana wyruszyła w trasę

1
2701
zdjęcie poglądowe

Narkotest wykazał, iż w organizmie 34- letniej kobiety jest amfetamina i metamfetamina. Dokładne wyniki mają potwierdzić badania krwi.

 

W niedzielę, kilkanaście minut przed godziną piętnastą 34- letnia mieszkanka powiatu lwóweckiego wybrała się na przejażdżkę. Kobieta nie spodziewała się, iż w tak piękny świąteczny dzień może spotkać patrol policji. Jak się okazało była w wielkim błędzie.

W minione święta złotoryjscy policjanci prowadzili intensywne działania mające na celu wyeliminowanie z ruchu osób stwarzających zagrożenie.

Na terenie gminy Świerzawa mundurowi zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Honda prowadzony przez młodą mieszkankę powiatu lwóweckiego – tłumaczy sierż. szt. Dominika Kwakszys ze złotoryjskiej policji.

Zachowanie kobiety wzbudziło w policjantach podejrzenie, iż ta może być pod wpływem środków odurzających. Szybko potwierdził to wykonany na miejscu test, który wykazał, iż kierująca jest pod wpływem amfetaminy i metamfetaminy. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Jeżeli po badaniu krwi potwierdzi się, że kobieta kierował pod działaniem narkotyków, to może jej grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here