Nocną przejażdżkę zakończyli w areszcie

1
2140

Z pewnością nie tak miała zakończyć się przejażdżka młodego mężczyzny i towarzyszącej mu kobiety. Plany nocnych wojaży pokrzyżowali policjanci. Jak się szybko okazało tak mężczyzna, jak i jego towarzyszka mieli przy sobie narkotyki, a ponadto mężczyzna prowadził pod ich wpływem.

 

W poniedziałek w nocy w Pasieczniku uwagę policjantów przykuł Volkswagen Golf. Mundurowi z Gryfowa Śląskiego postanowili zatrzymać go do kontroli. Rozmowa z kierowcą dała funkcjonariuszom podejrzenia, iż mężczyzna może być pod wpływem narkotyków. Przypuszczenia te szybko się potwierdziły.

Kierujący, jak i jego pasażerka (oboje z powiatu lwóweckiego) posiadali przy sobie środki odurzające w postaci metamfetaminy. Ponadto kierujący znajdował się pod wpływem tego narkotyku co potwierdziło badanie narkotestem.” – relacjonuje sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

Tak kobieta, jak i mężczyzna zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowiedzą także przed sądem.

1 KOMENTARZ

  1. Wcale nie przykuł uwagę Policjantów, ale dostali stosowny namiar jednego od jednego z wielu tzw, “patrolu obywatelskiego” poszukującego skradzionego auta z Lubomierza. Który to patrol spostrzegł i obserwował wymienione podejrzane auto do czasu przybycia patrolu Policji.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here