Na lwóweckim rynku stanęła choinka

13
284

Stała pod śniegiem panna zielona
Nikt prócz zająca nie kochał jej
Nadeszły święta i przyszła do nas
Pachnący gościu, prosimy wejdź!

Choinko piękna jak las,
Choinko zostań wśród nas!
Choinko piękna jak las,
Choinko zostań wśród nas!

 

Któż z nas nie pamięta słów tej piosenki? My przypominamy je nie bez powodu, bo właśnie przed lwóweckim Ratuszem stanęła zielona, pachnąca lasem choinka. Wkrótce pojawią się świąteczne ozdoby.

Jak wygląda tegoroczna lwówecka choinka? Czy jest piękniejsza od ubiegłorocznej, czy jej blask i zapach zapierają dech w piersiach? Zachęcamy do wieczornego spaceru i przekonaniu się na własne oczy.

13 KOMENTARZE

  1. Jeśli ozdoby mają być tak samo biedne jak co roku, to lepiej nie stawiać w ogóle choinki, bo tylko się kompromitujemy. Wszędzie choinka jest pięknie ozdobiona a u nas ciągle smutno…. Od góry do dołu jak będzie dużo światełek, to ozdób nie musi być dużo. Powinien być ogłoszony jakiś konkurs na najpiękniejszą choinkę, wtedy każde miasto się zmobilizuje i może i u nas też???

  2. Znowu bieda.Gdzie ten nastroj Świąt???.Te same stare bombki w ilości niewspólmiernej do wielkości choinki.Z jednego ciągu świtlnego spadają świetliki jak moje łzy żalu. Szkoda drzewka.

  3. Znowu bieda. Stare bombki w niewspólmiernej ilości do choinki.Jeden świetlny ciag z którego kapią moje łzy. Ale czego to sspsięodziewać???…. u nas wszystko jest robione na odwal.Niby zrobione ,pieniadze wydane a efektu brak.Jedna czapla ratuje honor miasta. A gdzie ten nastroj świąteczny????szkoda drzewka.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here