Motomikołajki z Leopolis Bikers

0
476

Zapraszamy wszystkich Przyjaciół do udziału w organizowanych przez nas Motomikołajkach. Jeżeli ktoś chciałby nas wspomóc w przygotowaniu prezentów i mieć też swój udział w uszczęśliwieniu wychowanków placówki, zapraszamy do kontaktu. – zapraszają motocykliści ze Stowarzyszenia Leopolis Bikers Lwówek Śląski.

 

 

Leopolisi przyzwyczaili nas, do akcji pomocy, jakie organizują podczas zlotów. Przyzwyczaili także do niesienia radości podczas Mikołajek. Nie inaczej będzie i w tym roku. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00, dnia 10 grudnia 2022 roku, przy lwóweckim Ratuszu.

Leopolisi zapraszają wszystkich przyjaciół bez względu, czy na motocyklach, czy samochodem, ale OBOWIĄZKOWO W STROJU MIKOŁAJA.

W czasie spotkania, przy Ratuszu, motocyklowi Mikołaje będą częstować słodkimi upominkami dzieci mniejsze ale też i te troszkę większe. Następnie czerwony korowód ruszy do Zespołu Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych w Lwówku Śląskim, gdzie odwiedzi przebywających tam wychowanków.

Motocykliści ze Stowarzyszenia Leopolis Bikers zwracają się także z apelem do osób, które chciałby wspomóc Motomikołajów w przygotowaniu prezentów i mieć też swój udział w uszczęśliwieniu wychowanków ZPEW w Lwówku Śląskim z prośbą o kontakt pod numerem telefonu 691 719 475.

Pamiętajcie “DOBRO ZAWSZE WRACA”.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here