Monika ma zaledwie miesiąc. Pilnie potrzebuje wsparcia.

0
908
screenshot siepomaga

Policjanci z Komendy Powiatowej w Lwówku Śląskim zwracają się do wszystkich z prośbą o pomoc i wsparcie dla nowo narodzonej Moniki, córeczki jednego z ich kolegów.

 

Monika Wróbel to córeczka naszego kolegi Adama z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim. Dziewczynka ma zaledwie miesiąc i urodziła się przed terminem z wrodzoną infekcją. W kolejnych dobach życia dziewczynki pojawiły się zmiany zapalne na serduszku oraz wylew krwi do mózgu. Monika będzie wymagała intensywnej rehabilitacji, co wiąże się z wysokimi kosztami dla młodych rodziców.

Adam od pięciu lat jest policjantem, pracuje jako dzielnicowy w lwóweckiej komendzie. Zawsze zaangażowanym w pomoc innym ludziom, pomagający w rozwiązywaniu ich kłopotów. Uczynny dla osób tego potrzebujących, kochający dla rodziny i twardy wobec bandytów i złodziei.

Monika, córeczka Adama ma zaledwie miesiąc. Urodziła się z infekcją wrodzoną – zapaleniem płuc, w wyniku którego już w pierwszej dobie życia została podłączona do respiratora. Pojawiły się zmiany zapalne w serduszku. Najgorsze było jednak to, co wydarzyło się w szóstej dobie jej życia. Monisia doznała krwawienia dokomorowego IV stopnia, najcięższej postaci wylewu krwi do mózgu, trwale go uszkadzającego.

Młodzi rodzice usłyszeli to co najgorsze: ich córka może umrzeć lub żyć w ciężkiej niepełnosprawności. Mimo to nie poddają się i zamierzają walczyć o życie i zdrowie córeczki.

Z całego serca prosimy o pomoc dla naszego kolegi policjanta i jego rodziny, aby pieniądze nie stanęły na drodze do ich szczęścia.

Obecnie na stronie internetowej https://www.siepomaga.pl/monika-wrobel#wplaty trwa zbiórka środków na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.

-/sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here