Kiedy remont ulic Jana Pawła II i Partyzantów?

11
981
Lwówek Śląski ulica Jana Pawła II

Łata na łacie a w tej łacie dziura. Tak mieszkańcy opisują stan ulic Jana Pawła II i Partyzantów w Lwówku Śląskim i dopytują, kiedy wreszcie nastąpi ich remont?

 

„Wystarczy się tamtędy przejechać żeby zorientować się o co chodzi. Niegdyś była to dzielnica willowa Lwówka, a teraz nie sposób jechać tamtędy bez obawy o zawieszenie czy choćby felgi”. – pisze do redakcji nasz czytelnik.

Faktycznie, żeby zrozumieć irytację mieszkańców wystarczy przejechać się tymi ulicami. Jednak władze Lwówka Śląskiego w bieżącym roku nie planują poprawy ich stanu.

Lwówek Śląski ulica Jana Pawła II

„Obie ulice zostały uwzględnione w opracowywanej obecnie dokumentacji przebudowy ulic: Jana Pawła II, Partyzantów, Krasickiego, Kościuszki, Sikorskiego w Lwówku Śląskim. Remont przedmiotowych ulic zostanie zaplanowany po uzyskaniu pozwolenia na budowę wraz z dokumentacją projektową. Umowny termin wykonania dokumentacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę: do dnia 15.02.2022 r.” – tłumaczy zastępca burmistrza L. Krokosz.

Jest zatem szansa, iż przed końcem tej kadencji, albo w kolejnej ulice te przejdą nie tylko lifting, kolejne łatanie dziur, ale gruntowny remont.

11 KOMENTARZE

 1. Ul.Jana Pawła powinni zrobić jednokierunkową koło starej komendy w strone szkoły nr 1,ruch na tej ulicy znacznie się zwiększył odkąd ul.partyzantów jest jednokierunkową.

 2. A dodatkowo na skrzyżowaniu Partyzantów z Al. Wojska proszę wymalować kieruki do skrętu w lewo i prawo. Często kierowcy ustawiają się z prawej strony (ulica jednokierunkowa) do skrętu w lewo blokując innych skręcających w prawo

  • Cały czas to widzę ,kierowcy są zdziwieni jak skręcając w lewo ustawiam się po lewej stronie bo to ulica jednokierunkowa. Zapraszamy naszych policjantów na ten odcinek drogi.

  • Wielokrotnie podczas skrętu w lewo zaczynałem manewr z lewego pasa i…musiałem gwałtownie hamować, bo as z prawego pasa też skręcał w lewo i jeszcze był wzburzony jak tak mogę skręcać z lewego pasa w lewo na jednokierunkowej:) Namalujcie proszę te kierunki do skrętu, bo to szybciej zadziała niż ktoś zajrzy do kodeksu drogowego i odświeży znajomość przepisów!

 3. Załatane dziury to nie dziura na dziurze. Bez przesady
  Mega dziura to jest w Lwówku obok prokuratury na drodze powiatowej albo wojewódzkiej gdzie zapada się studzienka kanalizacyjna! Tam można koło urwać!

 4. Ktoś kiedyś obiecał poprawę drogi na ul. Legionów i na obiecankach się skończyło. Mało tego, chodnika też tam nie ma a na poboczu drzewa aż na drogę wychodzą i po słupach i znakach drogowych się wiją.

 5. Tylko nie róbcie jak kiedyś, gdy rok po remoncie Partyzantów przekopano ją w poprzek w kilku miejscach i domy się trzęsly latami jak przez te załatane przekopy przejechał wóz strażacki.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here