Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców igrzysk dzieci

0
679

Dnia 26 kwietnia 2024 roku na Boisku Sportowym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsi).

 

 

Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim oraz SP 2 Lwówek Śląski. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego. Kierownikiem zawodów był p. Grzegorz Połaczewski natomiast sędzią głównym wszystkich spotkań był p. Bartosz Sikora.

Zwycięskie drużyny będą reprezentowały Powiat Lwówecki oraz swoje Gminy w Finałach Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się 8 maja 2024 roku w Lubaniu dla dziewcząt oraz 13 maja 2024 roku w Bolesławcu dla chłopców.

Gratulacje dla wszystkich drużyn i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Przebieg zawodów:

DZIEWCZĘTA:

SP Mirsk 7 : 2 SP 1 Gryfów Śląski
SP 1 Gryfów Śląski 0 : 1 SP 3 Lwówek Śląski
SP Mirsk 2 : 0 SP 3 Lwówek Śląski

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce – SP Mirsk, op. Łukasz Klasa
II miejsce – SP 3 Lwówek Śląski, op. Danuta Pogoda
III miejsce – SP 1 Gryfów Śląski, op. Karolina Harmacińska

SKŁADY DRUŻYN:

SP Mirsk: Lena Chroł, Magdalena Gólka, Nina Krasicka, Julia Karp, Lena Mrożek, Blanka Oniszczuk, Anastazja Orlik, Kaja Podraza, Nadia Siemek, Sara Tracz, Maja Wąsik.
SP 3 Lwówek Śląski: Hanna Hubska, Pola Hutnik, Hanna Hutnik, Iga Mrozik, Anna Pawluk, Róża Rudnicka, Hanna Szawłowska, Nikola Tomaszewska.
SP 1 Gryfów Śląski: Martyna Jandy, Amelia Jezierska, Lena Juszkiewicz, Helena Kosakowska, Dagmara Majerska, Jagoda Marek, Oliwia Mrowca, Kaja Szejpo.

CHŁOPCY:

SP Lubomierz 0 : 4 SP 1 Gryfów Śląski
SP 1 Lwówek Śląski 3 : 3 SP Mirsk
SP Lubomierz 2 : 1 SP 1 Lwówek Śląski
SP 1 Gryfów Śląski 3 : 2 SP Mirsk
SP Lubomierz 3 : 2 SP Mirsk
SP 1 Gryfów Śląski 4 : 1 SP 1 Lwówek Śląski

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce – SP 1 Gryfów Śląski, op. Beata Hryciew-Listwan
II miejsce – SP Lubomierz, op. Sławomir Rak
III miejsce – SP Mirsk, op. Łukasz Klasa
IV miejsce – SP 1 Lwówek Śląski, op. Janusz Palimąka

SKŁADY DRUŻYN:

SP 1 Gryfów Śląski: Dawid Adamowicz, Maciej Baszak, Miłosz Cabała, Alex Moch, Natan Sułkowski, Filip Szlas, Alan Wiśniewski, Michał Żuk
SP Lubomierz: Michał Bogdan, Szymon Januszkiewicz, Filip Lichtański, Robert Macias, Marcel Muszyński, Paweł Rak, Michał Warowy.
SP Mirsk: Jakub Domagała, Mateusz Kobyłka, Danilo Krakhin, Gabriel Kulaszyński, Aleksander Lewkowicz, Jakub Palki , Jakub Wojtowicz, Szymon Żuk.
SP 1 Lwówek Śląski: Alan Bełza, Aleksander Fabin, Bohdan Iliuk, Maciej Kaniuk, Wiktor Kredkowski, Fabian Łaskawiec, Filip Matyszewski, Sebastian Mrozowicz, Gabriel Pandadzidzis.

Opracował Grzegorz Połaczewski

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here