Miss Dolnego Śląska 2020

9
1503

Miss Dolnego Śląska to wydarzenie, które promuje nie tylko piękno pod każdą postacią. Równie istotne są: wiedza, nauka, dobre wychowanie i rozpowszechnianie niezwykle bogatej kultury regionu. Dzięki temu konkurs wyznacza pewne trendy oraz pokazuje to, co najpiękniejsze i najlepsze w mijającym roku.

Tradycją konkursów regionalnych w ramach Miss Polski było, że regionalne Miss znaliśmy do końca maja każdego roku. Wydarzenia w Polsce i na świecie związane z pandemią koronawirusa zmusiły nas do zmiany planów organizacji konkursu, co spowodowało że nowe Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska poznamy po zbliżających się wakacjach.

Tydzień przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń odnotowaliśmy ponad 700 zgłoszeń kandydatek do tytułu najpiękniejszej Dolnoślązaczki 2020 roku. W związku ze zmianą harmonogramu konkursu wszystkie kandydatki zainteresowane udziałem mogą jeszcze do końca maja wysłać swoje zgłoszenie.

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/.

Wymagania dla kandydatek:

– wiek 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006) – do tytułu Miss Nastolatek
– wiek 19 do 27 lat (roczniki 1993-2001) – do tytułu Miss
– wzrost +167 cm
– stan cywilny panna
– obywatelstwo polskie

Powiat lwówecki

Nasz powiat w prestiżowym konkursie Miss Dolnego Śląska reprezentują dwie kandydatki: Magdalena Bochenek i Anna Świstak za które trzymamy kciuki i życzymy sukcesu.

PÓŁFINAŁ MISS DOLNEGO ŚLĄSKA

Półfinał Miss Dolnego Śląska planowany jest na przełomie czerwca i lipca, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się on w formie dotąd niespotykaną w konkursach miss. Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i zadbaniem o zdrowie uczestniczek konkursu mamy w planach realizację w innej formie, która zostanie udostępniony w kanałach social media. Na tej podstawie jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej, a osoby śledzące ich udział oraz osoby zainteresowane samym konkursem będą mogły zobaczyć wszystkie uczestniczki konkursu.

Strony / social media konkursu
www: http://missdolnegoslaska.pl
instagram: https://www.instagram.com/missdolnegoslaska/
facebook: https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/

 

-/ Organizator konkursu /red/-

9 KOMENTARZE

   • Czyli niska kobieta to “karzełek”, ok. Chyba nie masz za wiele do czynienia z kobietami, ale może kiedyś dorośniesz i jakaś nieroztropna Cię zechce. Do tego czasu żyj w związku ze swoją ręką. A dlaczego Miss nie może być niska? Gdzie w definicji słowa Miss mowa o minimum 167cm wzrostu?

    • Czego nie rozumiesz? Boli cię pewna część ciała z tyłu? Czy widziałeś na wyborach Miss(jakichkolwiek) niskie kobiety? No nie, no kuffa, no nie. Albo to konkurs piękności, albo nie.

     Względy estetyczne. Kobieta o wzroście np 150 cm zazwyczaj ma krępą budowę ciała. Nie wygląda tak atrakcyjnie jak np kobieta, która ma 170 cm wzrostu i nogi o długości takiej, jak jej koleżanka, o której piszesz.

     To, jakie masz doświadczenia seksualne, nikogo nie interesuje, nie musisz chwalić się nimi na forum.

     Zawsze możesz zorganizować swój konkurs Miss, gdzie dopuszczalne będą kobiety ze wzrostem 140 cm. Tylko czy wygrana w takim konkursie będzie
     cokolwiek oznaczała dla owej Miss? Odpowiedz sobie sam/a.
     Niska kobieta

     • To chyba jasne, czego nie rozumiem po zadanych przeze mnie pytaniach? Może powinieneś wrócić do podstawówki, jeśli czytanie ze zrozumieniem przekracza twoje marne zdolności intelektualne. Na wyborach miss oczywiście nie ma niskich kobiet… pewnie dlatego, że mają takie właśnie chore przepisy. A mniejsze wcale nie znaczy gorsze czy brzydkie. Jeśli takie właśnie masz podejście do kobiet i głośno komentujesz ich wygląd to nie dziwne, że jesteś trzydziestoparoletnim prawiczkiem.

     • “To chyba jasne, czego nie rozumiem po zadanych przeze mnie pytaniach?” – nie rozumiesz realiów konkursów Miss i wymogów. Wynika więc z tego, że to Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i zaakceptować wymagań.

      “Na wyborach miss oczywiście nie ma niskich kobiet… pewnie dlatego, że mają takie właśnie chore przepisy.” – To, że są takie regulaminy, oznacza, że takie, a nie inne kobiety są uważane dla organizatorów konkursu za atrakcyjne.

      “A mniejsze wcale nie znaczy gorsze czy brzydkie.” – ja tak nie twierdzę. Jednak konkurs Miss to konkurs Miss – konkurs najpiękniejszych, najbliższych przyjętemu przez ogół ideałowi. Do mnie masz pretensje, że większość ludzi za ideał uważa wysokie i szczupłe kobiety?

      “Jeśli takie właśnie masz podejście do kobiet i głośno komentujesz ich wygląd to nie dziwne, że jesteś trzydziestoparoletnim prawiczkiem.” – ja nie atakuję i nie bluzgam nikogo. Akurat tu się pomyliłaś. Podejrzewam, że właśnie przez twoje wypowiedzi wylewasz swoje frustracje bo jesteś niską kobietą przy kości, która nie ma szans na start w żadnym konkursie piękności. Miej pretensje do rodziców, nie do całego świata.

      Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here