Mini wpadł do ogródka

19
2759
zdjęcia nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Po tym jak kierowca stracił panowanie nad autem to przejechało przez chodnik, rozbiło płot i zatrzymało się w ogródku. Na szczęście chodnikiem nikt nie szedł.

 

W piątkowy poranek, tuż po godzinie 8 na drodze krajowej nr 30 w Pasieczniku doszło do zdarzenia drogowego.

Co było przyczyną zdarzenia? Zawiodły hamulce, opony, …? Tego nie wiemy. Jednak w ostatnim czasie coraz częściej docierają do nas niepokojące informacje o kolejnych zdarzeniach na “trzydziestce”. Chmieleń, Pasiecznik, gdzie chodnik jest przy samej krajówce lub, gdzie nie ma chodnika a samochody jeżdżą bardzo szybko robi się coraz bardziej niebezpiecznie.

zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy

19 KOMENTARZE

 1. A skąd takie rzeczy wiecie,rano na tej drodze było bardzo ślisko,a może służby drogowe powinny zadziałać.
  Najlepiej ocenia się ,że za duża prędkość ,skąd takie rzeczy wiecie,nie było Was tam. Ja jechałam rano tą drogąi, zaznaczam żebylo bybaaaardzo ślisko.
  Najlepszym kierowcą się zdarza. Ale co tam ,pisać głupoty zawsze można nie wiedząc co się stało.

 2. Widzę, że najlepiej ocenia się nie wiedząc jaka była przyczyna. Ja jechałem rano tą drogą i niestety muszę stwierdzić, że bylo na tym odcinku bardzo ślisko. Tak jak poprzednik pisał może jednak służby drogowe powinny zadziałać. A najlepiej opinie piszą Ci, którzy w ogóle nie jeżdżą. Miłego oceniania tym, którzy w ogóle niewiedza co dokładnie się stało.

 3. MINI, jeśli chcesz wiedzieć to byłem światkiem tego zdarzenia i kierujący pojazdem jechał przepisowo, ale stało się jak stalo. Poprostu PECH. Chciałbym zobaczy jak ty przepisowo jeździsz.

 4. Jeżdżę tamtędy codziennie i ten odcinek naprawdę jest zawsze jakiś wilgotny A jak zmrozi to jest bardzo ślisko więc można się zdziwić. Mędrcy darujecie sobie te wywody o zbyt dużej prędkości bo naprawdę nie wiele tam trzeba… pozdro

 5. Widzę ,że najlepiej się Wam ludzi krytykuje, w tym najlepsi jesteście. Chyba najważniejsze że nic nikomu się nie stało, napewno kierująca /cy ,będzie miał nauczkę.
  Gratuluję sąsiada ,chyba szlak go trafial, że jedzilas takim autem ,bo może jego stać nie było.pozdro

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here