Posprzątali brzegi Jeziora Złotnickiego

6
1434

Dzięki wspólnemu wysiłkowi wielu osób oraz wsparciu lokalnych instytucji i firm, nasze jezioro prezentuje się teraz naprawdę świetnie.

 

 

Ogromne podziękowania należą się osobom, które pracowały ciężkim sprzętem, zapewniając skuteczne sprzątanie brzegów. Tomaszowi Krawczykowi, Wiktorowi Sadowskiemu oraz Kamilowi Sobocińskiemu.

Nie możemy zapomnieć o roli młodzieży i szkół, które włączyły się w akcję. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląskim pod opieką swoich nauczycieli oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim pokazali jak ważne jest edukowanie młodego pokolenia w kwestii ochrony środowiska. Naprawdę dali z siebie wszystko, pokazując, że wspólnie możemy zdziałać wielkie rzeczy!

Wsparcie wędkarzy, na czele z Prezesem Grzegorzem Czają, również miało kluczowe znaczenie. Ich lokalna wiedza i zaangażowanie przyczyniły się do skutecznego zidentyfikowania obszarów wymagających największej uwagi podczas sprzątania

Dodatkowo dziękujemy za wsparcie ze strony Zakładów Mięsnych z Proszówki, które zapewniły uczestnikom akcji pyszną kiełbaskę, dziękujemy Pani Gosi Moskalik która przygotowała posiłki, dodały one energii podczas całego dnia pracy.

Wreszcie, ogromne podziękowania należą się mieszkańcom Gminy, którzy włączyli się w akcję sprzątania, wasze zaangażowanie naprawdę się liczyło i przyniosło wymierne efekty.

Niech ta akcja będzie impulsem do dalszych inicjatyw mających na celu wspólne budowanie lepszego jutra – podsumował dzień pełen pracy Starosta Lwówecki Daniel Koko.


6 KOMENTARZE

  1. Wędkarze chodzą co roku. Tylko jest ich ponad 300 a przychodzi garstka.
    Nie ma takiego sprzętu i pokazówki, jak przed wyborami. Ale fajnie jak inne akcje będziecie nagłaśniać.

    • Wędkarze płacą spore składki co roku a co mają ? Ich kasa zasila warszawę Jelenią górę . Z tych pieniędzy nic nie mają bo są przejadane ,tylko część idzie na zarybienie i to zazwyczaj karpiem bo jest dostępny od znajomych chodowców. Zero pomostów zero miejsc do slipowania drogi dziurawe że szkoda gadać . Dziki kraj dzikie zasady . Na stołkach w zarządzie stare dziadki z epoki PRL

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here