Mikołajkowa zbiórka dla nieuleczalnie chorych dzieci

0
631

Po raz kolejny Zuzanna Szyderska wspierana przez OSP KSRG Lubomierz podjęła się organizacji zbiórki dla chorych dzieci.

 

 

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym organizujemy paczkę mikołajkową dla dzieci. Tym razem prezenty trafią do dzieci objętych opieką Hospicjum „Formuła Dobra” we Wrocławiu. Obecnie w hospicjum znajduje się 116 nieuleczalnie chorych dzieci.

Opieką Hospicjum jest również objęty Maksym z Lubomierza, dla którego we wrześniu organizowaliśmy zbiórkę.

Takich dzieci i rodzin, które potrzebują naszej pomocy jest znacznie więcej. Dlatego z inicjatywą wychodzę właśnie do Was.

Potrzebne są artykuły higieny, dla dzieci (płyny, oliwki, podkłady higieniczne, pampersy itp.), oraz artykuły chemiczne (proszki, płyny do prania). Oczywiście kredki, pisaki, drobne zabawki (ze względów higienicznych muszą być nowe) również będą mile widziane”. – informuje organizatorka zbiórki, która wyraża także nadzieję, że w tym roku również nie zawiedziemy i wspólnie zdziałamy coś pięknego, dla tych cudownych dzieciaczków.

„Każdy czyn dla dobra innych wymaga poświęcenia i działania. Nie wszystkim się to udaje ale wierzę, że Ty dasz radę” – mówi Pani Zuzanna Szyderska, z którą można się kontaktować pod numerem telefonu: 693 489 420.

Zbiórka trwa do 4 grudnia 2020 roku.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here