107 km/h przez wieś. Kobieta straciła prawo jazdy

7
2267

Mimo licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności na drogach w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy rażąco łamią obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Funkcjonariusze lwóweckiej drogówki kolejnej osobie zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 57 km/h.

 

Wczoraj, przed godziną 18:00 w miejscowości Chmieleń, funkcjonariusze lwóweckiego Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 55-letnią kierującą samochodem osobowym marki Mercedes. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości o 57 km/h.

Z uwagi na popełnione wykroczenie i obowiązujące przepisy ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kierującej prawo jazdy na trzy miesiące.

Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego, jak i innych uczestników ruchu!

-/Policja Lwówek Śl./-

7 KOMENTARZE

  1. i bardzo dobrze czemu nie dadzą patroli wiecej na miescie w Lwówku niech stana z boku tu gdzie stragany i zobaczą jak zapier. przez środek miasta ponad 100 km w bialy dzien a w nocy nie wspomne

  2. Dzisiaj od strony Pasiecznika też gnali łeb na szyję oznakowaną Kia akurat na wjeździe do Chmielenia ,niech sobie zmierzą prędkość a tam napewno nie jechali 50
    Im to wolno

  3. Jak ktos potrafi, ma łeb na karku i oczywiście z ważnej przyczyny się spieszy, niech zapierdala, byle tylko tak żeby nikogo nie narażać, mi szef powtarzał zawsze tak : jak potrafisz jezdzic tak potrafisz robic, nikogo nie namawiam do brawurowej jazdy ale przyjzyjcie sie wszystkim lemingom które znacie, jeżdżącym z prędkością rowerzysty i zadajcie sobie pytanie czy te osoby potrafią szybko (kiedy trzeba oczywiście) zasuwać w pracy czy może są to raczej melepety pracujące jak za karę i zaglądające co chwilę na zegarek żeby sprawdzić ile czasu do fajrantu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here