Miejsce na wypoczynek?

13
1190

Niektórzy z niedowierzaniem spoglądają w kierunku tego miejsca i pytają, czy aby na pewno jest ono odpowiednie na taki „wypoczynek”?

 

Z dala od samochodowych spalin, w cieniu murów obronnych w Lwówku Śląskim jest miejsce, w którym można wypocząć. Czekają tam dwa miękkie fotele. Zasiadając w nich można podziwiać spacerujących plantami mieszkańców. Ci jednak z niedowierzaniem spoglądają w kierunku tego miejsca i pytają, czy aby na pewno jest ono odpowiednie na stare, zdezelowane i przemoczone fotele? Czy lokalnym władzom i mieszkańcom takie ozdoby murów obronnych nie przeszkadzają?

Miejsce to znajduje się w północnej części miasta, tuż przy murach obronnych. Powiadomili nas o nim nasi czytelnicy. Ich zdaniem takie mebel już dawno powinny się znaleźć na wysypisku, a już z pewnością nie powinny być ozdobą lwóweckich murów obronnych. – Jak wyglądać będzie miasto, jeżeli każdy wystawi na ulice swoje starte graty? – pyta czytelnik.

Co o tym sądzicie?

13 KOMENTARZE

  1. To wina że od jakiegoś czasu nie ma gabarytu w naszym mieście. Jakiś czas temu wywożono dwa razy w roku to co zalegało w mieszkaniach i było niepotrzebne. Teraz pozostał taki dziki sposób, albo co gorsza las. Jest jeszcze problem ze zużytym olejem silnikowym . Gdzie oddać ???.

  2. Przywrocic cykliczny odbior odpadow wielkogabarytowych. Bo w przeciwnym razie takie sytuacje beda sie powtarzac. Podwyzki oplat za odpady latwo przychodza to teraz kolej na kolejna podwyzke… Obowiazkow wzgledem mieszkancow !

  3. Wizerunek miasta to obraz pracy dużej grupy urzędników podległych burmistrz Szczęsnej w tym Straży Miejskiej . Pewnie komendant SM jeżdżąc po mieście nie widzi tego bo ma mnóstwo spraw na głowie …..No i z dała od swojego gabinetu.
    Pewnie to nowe auto za szybko jeździ i trudno zauważyć ?

    • Bredzisz jak potłuczony. Mieszkańcy budynku wystawiają śmieci zamiast dać do ZBGKiM a winna burmistrz albo SM mająca na głowie całą Gminę a jest ich 3 osoby pracujące na zmiany. Śmieszne to i żałosne.

  4. Bredzisz jak potłuczony. Mieszkańcy budynku wystawiają śmieci zamiast dać do ZBGKiM a winna burmistrz albo SM mająca na głowie całą Gminę a jest ich 3 osoby pracujące na zmiany. Śmieszne to i żałosne.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here