Wjechał samochodem prawie do sklepu

25
3351
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy!

Apelujemy do kierowców o rozsądek i niezatrzymywanie się przed samymi drzwiami marketów. Utrudniamy tym życie innym klientom sklepu.

 

Nie wiemy, co spowodowało, iż kierowca zamiast wybrać jedno z dostępnych na obszernym parkingu miejsc zaparkował przed samym wejściem do sklepu. Niemniej, to miejsce z pewnością nie jest odpowiednie do tego, by parkować tam samochód. Taka sytuacja utrudnia poruszanie się wielu osobom, które wyjeżdżają ze sklepu z wózkami i niewiele tłumaczeń są oni wówczas w stanie przyjąć.

Zdarzenie uwieczniane przez jednego z poirytowanych klientów miało miejsce w dniu wczorajszym przy markecie Biedronka w Lwówku Śląskim.

Apelujemy do kierowców o rozsądek i niezatrzymywanie się przed samymi drzwiami marketów. Utrudniamy tym życie innym klientom sklepu i narażamy własne auto na przypadkowe otarcia.

25 KOMENTARZE

 1. Co spowodowało?
  Bo jest tępym egoistycznym dzbanem z grubym dupskiem, który ma innych za nic. Liczy się tylko ja i teraz. Pewnie właśnie przyjechał po grillową i browary

 2. Ludzie parkują jak szaleni w tym mieście to fakt, jednak jest to głównie spowodowane tym, że samochodów ciągle przybywa a miejsc do parkowania brak. Według mnie i wielu innych z którymi rozmawiałem powinni na rynku zamiast ogromnego dreptaka postawić parking, ponieważ przez to co tam się stało wszystko się zamyka.

  • Jakby to wyglądało? W samym centrum miasteczka, pod unikatowym na skalę światową ratuszem będą stały samochody, a po części z nich, starych rzęchów, na kostce pozostaną plamy po wyciekach płynów eksploatacyjnych. No brawo, ty geniuszu urbanistyki.

 3. To nie przez deptak na rynku zresztą ten deptak jest dobrym pomysłem można z dzieckiem bez problemu pochodzić po rynku nie zganiajmy wszystkiego na deptak większość miast jak nie wszystkie mają zamknięte rynki a w Lwówku to taki wielki problem ludzie walnijcie się w głowę i pomyślnie zanim zaczniecie narzekać ‍♀️‍♀️‍♀️. A i prawda jest że we Lwówku brakuje parkingów może to się kiedyś zmieni ale nie niszczmy naszego pięknego rynku zawaleniem aut proszę was

 4. Wszędzie jest tak samo. Policja nic nie może zrobić na źle zaparkowane auta-paking/teren należący do sklepu. A pracownicy nie reagują poniewaz nie należy to do ich obowiązków. Pozostaje tylko obywatelskie zwracanie uwagi, czego Polak nie lubi.

 5. Parkingi przed marketami wLwowku są jak giełda samochodowa,co trzecie auto sprzedam.Rejestracje pojazdów niemieckie.Gdzie Policja,wy czepiacie się pojazdu który nie ma gdzie zaparkować.Żałodne

  • Gamoniu….niby ex-polak, ale piszesz po polsku. Pewnie nie znasz nawet słowa w innym języku. A nie, “sorry” “yes, malboro” i “fakju” kojarzysz 😉

 6. Jakiś dzban lub donica bo daleko jest iść z parkingu podobne są sytuacje pod Lidlem tyle że zajmują miejsce parkingowe dla osób z dziećmi na debilizm niema lekarstwa

 7. gratulacje dla komentarzy – nie tłumacze tego goscia czy gosciówe
  – wszystkie auta stoją w tym samym szeregu a to jest plac nie wejscie do Narni i do wejscia jeszcze jest 4 m,
  w innych miastach są słupki dokąd można parkować i nikt nie narzeka
  – w markecie w brunowie inwalidzi maja parking prawie za marketem i jakoś nikomu to nie przeszkadza
  a na placu gdzie można parkować ???? pewnie zaraz będzie a kultura to gdzie ??
  A jak parkują pod ratuszem na chodniku to nawet monitoring tego nie widzi bo to wiecie z urzędu podjechali a ich przepisy to wiecie ….

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here