Miejscami na drogach szklanka

11
237

Od rana czytelnicy informują o trudnych warunkach na drogach regionu. Po nocnych opadach deszczu nad ranem przyszło ochłodzenie, temperatura w wielu miejscach spadła poniżej zera. Drogi pokryły się cienką warstwą lodu. Drogowcy nie nadążają z posypywaniem. Wskazana jest szczególna ostrożność.

11 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czy czyta ten portal pracownik powiatu lwóweckiego i zarządu dróg . Mam takie zdanie jak wielu komentujących tutaj artykuł. Jak to możliwe żeby dopuszczać do tak nie odpowiedzilanych zachować odnośnie nie reagowania na informacje o faktycie oblodzenia. Ludzie jadą do pracy od godz.5,6 i nasilenie 7-8 a tutaj jak zwykle szklanka na drodze. Obwodnica Wlenia, zakręty do samego siedlęcina to jedna wielka porażka . Ale gdy dochodzi do kolizji wypadku wówczas wina zawsze kierowcy NIGDY ZARZĄDCY DROGI . Potraficie tylko fajnie do zdjęć się ustawiać ale pomyśleć o wszystkich użytkownikach dróg to już gorzej .

  2. ..drodzy drogowcy???? Droga Gryfów-Lwówek ;dopiero o godz 7.15 jedzie piaskarka i sypie piaskiem.( po masce i szybach mimo że jade z przeciwka) .O tej porze to już 95 procent ludzi już przejechało po oblodzonej drodze!!Czy naprawdę nie można robić aby było bezpiecznie i sypać o godzinie 5-6 ??!!

  3. Piaskarki??? Kto z rana widział choć jedną? Jechałem przed 7 do pracy i nawet ziarenka piasku na drogach. To jakaś kpina. Gdzie jest nadzór nad służbami, ktoś powinien za to zebrać!!!

  4. Tak, popieram wszystkie wpisy. Totalna porażka, aż strach pomyśleć co będzie się działo, jak przyjdzie prawdziwa zima. Jak zwykle – ZASKOCZENIE!? Pragnę podkreślić, że ludzie z wiosek też dojeżdżają do pracy, a dzieci do szkoły, ale tu oczywiście wszystko odbywa się na szarym końcu i prawdę mówiąc nikogo to nie obchodzi. Prośba do portalu lwowecki. info o podanie numerów telefonów ludzi odpowiedzialnych za utrzymanie dróg w mieście i na wsi.

  5. Jechałem po szóstej z Bolesławca, droga do domu zajęła około 50 minut 20 km… nie dalo się jechać więcej jak 40 km / h . Nigdzie nie bylo posypane ! A potem się dziwią, że auta po rowach i różne nieprzyjemne wypadki.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here