Audi rozbite na drzewie

7
4146
Za zdjęcia dziękujemy Panu Robertowi z Lubomierza.

Trzy zastępy strażaków zostały zadysponowane do pomocy poszkodowanym w zdarzeniu, w którym samochód osobowy uderzył w drzewo i po odbiciu się od niego zablokował całą drogę.

 

Kilkanaście minuto po godzinie 22. w piątek 24 lipca do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja od zdarzeniu drogowym w Lubomierzu, gdzie samochód osobowy uderzył w drzewo i po odbiciu się od niego zablokował całą drogę.

 

Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały trzy zastępy strażaków: dwa z JRG w Lwówku Śląskim oraz OSP KSRG Lubomierz a także patrol policji.

Już z pierwszych informacji wynikało, że podróżujący opuścili pojazd o własnych siłach. Po przybyciu zastępów na miejsce okazało się, że mimo, iż zdarzenie wyglądało na bardzo groźne, to nikomu nic poważniejszego się nie stało. Kierująca Audi oddaliła się z miejsca zdarzenia udając się do domu.

Działania strażaków polegały głównie na odłączeniu akumulatora i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu usunięcia samochodu z drogi.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja.

7 KOMENTARZE

  1. No patrząc że kierująca udała się do domu to pewnie pod wpływem alkoholu ważne że nikomu nie zrobiła krzywdy w tym Lubomierzu policja powinna zacząć pracować bo widzę że tylko siedzą na przysłowiowych czterech literach

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here