Marszałek da pieniądze na budowę wodociągów w Strzyżowcu

6
530
Strzyżowiec Wleń

Zarząd Województwa Dolnośląskiego poinformował, iż wesprze kwotą blisko 3,5 mln złotych budowę sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Strzyżowiec w gminie Wleń.

 

 

Zarząd Województwa Dolnośląskiego dokonał oceny wniosków o środki na inwestycje w gospodarkę wodno- ściekową. W dniu wczorajszym na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego pojawiła się aktualizacja listy rankingowej dot. złożonych wniosków w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zgodnie z przedstawioną informacją Zarząd Województwa przekaże na budowę sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Strzyżowiec kwotę 3.480.830 złotych, co w znacznym stopniu pozwoli sfinansować zadanie.

6 KOMENTARZE

  1. Brawo dla Pana Marszałka, że dostrzegł nasze potrzeby. Nie tylko Wrocław sie liczy ale i Strzyżowiec. To są właśnie Bezpartyjni Samorządowcy. Czapki z głów. Jeszcze żeby dopilnował, by tu nic nie sknocili

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here