Lwówek Śląski: Zapraszamy na VII Zlot Motocyklowy

12
2657

Zapraszamy motocyklistów oraz wszystkich miłośników motoryzacji na VII Zlot Motocyklowy, który w dniach 24 – 26 lipca 2020 roku odbędzie się w Rakowicach Małych koło Lwówka Śląskiego.

 

Cała impreza odbędzie się na terenie ośrodka Czerwony Rak nad zalewem w Rakowicach Małych.

W tym roku na zlotowiczów czeka moc atrakcji:

Parada motocykli związana z wydarzeniem „VII Lwówecki Zlot Motocyklowy AD 2020”

Oczywiście podczas Zlotu nie zabraknie parady motocykli, która odbędzie się ulicami Lwówka Śląskiego tuż po sobotniej (25.07.2020r.) mszy świętej. Start Parady o godzinie 13:00 z ulicy Kościelnej. Następnie motocykliści przejadą ulicami: Orzeszkowej, Placem Wolności, ulicą Sienkiewicza, Al. Wojska Polskiego, ul. Przyjaciół Żołnierza, przez Rakowice Wielkie by po kilkunastu minutach dotrzeć do celu w Rakowicach Małych.

Tradycją Zlotów są także wycieczki, poznawanie okolicy i konkursy. Grill, ognisko, pieczone kiełbaski i złocisty napój to miły dodatek, który dopełni całości.

 

W tym roku w organizatorzy – Stowarzyszenie Motocyklistów Leopolis Bikers oraz Parafia Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim – zwracają się do wszystkich uczestników Zlotu z apelem o przestrzeganie wytycznych sanitarno- epidemiologicznych.

12 KOMENTARZE

 1. Też mnie wkurzają te weekendowe wypady motocyklistów do nas.
  Nie rozumieją oni, że ludzie w weekend też potrzebują odpocząć a nie myślą tylko o sobie.
  Aby poszpanować w rynku hałasem.

  • A pani pisząc taki komentarz o kim myśli jak nie tylko o sobie? Motocykl jest środkiem dopuszczonym do ruchu w większości przypadków mają ważne badania techniczne. Jeżeli Pani uważa że hałas przekracza normy proszę wezwać policję i się tu nie wynaturzać albo podejść do sprawy we zrozumieniem.

 2. Niestety zgodzę się z tym, że hałas jest okrutny, mieszkam na Jaśkiewicza, cały boży dzień przewalają się watahy na motorach, chyba nie mają tłumików bo wali jak z ruskiej katiuszy.

 3. Mieszkam w rynku. W każdy weekend kawalkada motorów przewala mi się tuż pod oknem. Ryk jest okropny i tak w kółko przez cały dzień. Przydało by się to ukrócić.

 4. Jeśli komuś jakikolwiek ruch przeszkadza, proponuję kupić kilka hektarów pod lasem. Mnie przeszkadza np procesja Bożego Ciała , ale muszę jakoś z tym żyć skoro dopuszczona przez prawo i władzę .

 5. Polak Polakowi Polakiem. Ja czegoś nie mam to ktoś inny też nie powinien mieć. Łaźcie po tych kościołach na pokaz przed sąsiadami a poza nim tyle w was zawiści i nienawiści. W Lubomierzu macie klub motocyklowy, który bierze udział w różnych akcjach charytatywnych. W każdym większym mieście jest podobnie. Większość motocyklistów to wspaniali ludzie, którzy ochoczo pomagają wszystkim, ktorzy tej pomocy potrzebują i robią to bezinteresownie. Są jedną z niewielu już grup, która jeszcze potrafi się zorganizować. Jak w każdej grupie są czarne owce, które psują nasz obraz przez swoje wybryki. Ale to samo można powiedzieć o każdej grupie. Księża, nauczyciele, policjanci, kierowcy tirów, sąsiedzi itd. Brakuje nam empatii, jesteśmy zepsuć przez komunę a do tego doszły podziały wywołane przez obecną władze. Ludzie bądźcie dla siebie odrobinę bardziej wyrozumiali i nie patrzcie tylko w każdej sytuacji na swoją wygodę a będzie się żyło wszystkim lepiej. LWG i pozdrowienia dla wszystkich normalnych.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here