Maseczki nadal z nami zostają

4
1050

Do 31 maja 2022 roku był obowiązek zakrywania nosa i ust w budynkach, w których prowadzona jest działalność lecznicza, w tym także w aptekach. Od 1 czerwca mieliśmy wszyscy odetchnąć z ulgą. Jednak rząd postanowił przedłużyć ten obowiązek.

 

W dniu 27 maja 2022 r w Dzienniku Ustaw opublikowano nowelizację rozporządzenia zmieniającą rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu zagrożenia epidemicznego. To ma na celu ograniczenie ryzyka związanego z wystąpieniem epidemii wywołanej nowym koronawirusem SARS-CoV-2. 

Zgodnie z nowelizacją obowiązek noszenia maseczek w szpitalach i aptekach zostaje przedłużony do 31 sierpnia 2022 r. Tak, więc we wszystkich budynkach, w których prowadzona jest działalność lecznicza, w tym także w aptekach noszenie maseczek nadal obowiązuje.

4 KOMENTARZE

  1. Moj resort zarobil melony na Plandemi i poki nie wszystkich was Pelikany wytluklismy szczypawkami bedziemy wam przypominac o plandemi. Jak powszechnie wiadomo z TV, oddychanie przez maske jest najzdrowsze (Wasze dla Nas). Posplacalismy kredyty, ale trzeba w cos inwestowac Pelikany i kupic chaty na wynajem. W inflacji chaty szybko drozeja. Także ten, uwazajcie na ospe 😉

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here