Lwówek Śląski: Zanim dojdzie do wypadku

1
231

Brak wody jest niezwykle dotkliwy dla wszystkich mieszkańców i nikt nie kwestionuje konieczności szybkiej lokalizacji i naprawy wodociągu. Kontrowersje wśród naszych czytelników budzi natomiast sposób zajęcia pasa drogowego.

Wodociągi zajmują pół pasa jezdni i na łuku niemożliwe jest zobaczenie aut nadjeżdżających z naprzeciwka. Brak sygnalizacji świetlnej ani osoby kierującej ruchem – pisze czytelnik, który dodaje: – Parę dni temu taka sama sytuacja miała miejsce na skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego i ulicy Krawczyńskiego, a teraz na tej samej drodze tylko bliżej domu kultury.

Faktycznie, na zdjęciach i krótkim filmiku zrobionym przez naszego czytelnika widać, iż mimo oznakowania miejsca prowadzonych robót samochody, maszyny budowlane oraz tablice utrudniają widoczność jadących z naprzeciwka aut a wręcz ją uniemożliwiają. Skutki tego mogą być opłakane o czym warto pomyśleć zanim dojdzie do wypadku.

1 KOMENTARZ

  1. Już doszło do wypadku . W sobotę w orlowicach . Czemu nie ma nic na ten temat. Jakąś tajemnicą jest co się stało i z czyjej winy. Może by opisać całe wydarzenie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here