Lwówek Śląski: W nocy wystąpi przerwa w dostawie wody

3
154

Jak informuje PWiK w Bolesławcu z powodu planowanych prac na sieci wodociągowej w dniu: 06.11.2019 w godzinach: od 22.00 do 06.00 wystąpi przerwa w dostawie wody w Lwówku Śląskim w obrębie ulic: Malinowskiego, Murarskiej, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Krótkiej, Mickiewicza, Szpitalnej, Kościelnej, Orzeszkowej, Traugutta, Szkolnej, Krawczyńskiego, Browarowej i Placu Wolności.

 

Z nieprzewidzianych przyczyn technicznych prace mogą się przedłużyć. Bezpośrednio przed zamknięciem wody, jak również po jej otwarciu, może nastąpić pogorszenie jakości wody (spadek ciśnienia, możliwe zanieczyszczenia).

3 KOMENTARZE

  1. Mieszkaniec…. nie przesadzaj. Teraz chociaż naprawiają wodociąg, a za naszych lwóweckich “specjalistów” co było, nic się nie działo, tylko były awarie. Teraz naprawiają i dobrze, że w nocy, bo miasto w dzień ma wodę….. Jako mieszkanka Lwówka jestem zadowolona.

  2. Ścieki, które płyną w kranie we Lwówku nie zdarzają się nigdzie w Polsce. Dzisiaj zawiozłam próbki brunatnej, śmierdzącej cieczy, która płynęła z kranu do trzech niezależnych laboratoriów. Postanowiłam skierować sprawę na drogę postępowania sądowego. Niedopuszczalne jest by z kranu płynęły jakieś ścieki. Nie płacę PWIK za dostarczanie trucizny, tylko za dostarczanie wody. Dziwię się, że mieszkańcy nie reagują na tę skandaliczną sytuację. Po każdorazowej awarii czy jakichkolwiek pracach na sieci wodociągowej włączana ponownie woda powinna być oczyszczona, czyli np. woda brudna z zanieczyszczeniami wylana hydrantami, a nie puszczana ludziom do kranów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here